Digivärskendus

 • Tallinna Mustamäe Humanitaargümnaasiumi õpilased osalesid Erasmus+ projektikohtumisel Küprosel

  Tallinna Mustamäe Humanitaargümnaasiumi õpilased osalesid Erasmus+ projektikohtumisel Küprosel

  12. Märts 2019
  18.- 22.02. toimus LTTA (Learning, Teatching and Training Activities) 4. etapp Stavros Gymnasium´s Küprosel koos partnerkoolidega Portugalist, Poolast, Hollandist ja Kreekast. Kohtumisest võttis osa Sofia Odegova 9.a klassist ning kaks õpetajat – Merle Pähn ja Irina Belokurova.
 • Õpime taas koos!

  Õpime taas koos!

  12. Märts 2019
  Uus saade taskuhäälingult "Õpime koos": 1994. aastal kristlastest lapsevanemate algatusel loodud koduõppest on tänaseks välja kasvanud Tammelinnas tegutsev Tartu Kristlik Põhikool.
 • Üldhariduskoolid on oodatud kandideerima tiitlile „Aasta kool“

  Üldhariduskoolid on oodatud kandideerima tiitlile „Aasta kool“

  12. Märts 2019
  Innove ning Haridus- ja Teadusministeerium koostöös ERRiga ootavad kõiki Eesti koole osalema konkursil „Aasta kool 2019“. Osalemiseks on vaja ette valmistada kuni kaheminutiline video, saata illustreerivaid pilte ja kirjutada lühike kaaskiri.
 • Väikeste kodu-uurijate konkursile laekus 70 tööd

  Väikeste kodu-uurijate konkursile laekus 70 tööd

  11. Märts 2019
  Eesti Lugemisühingu projektijuhid Eve Krais, Heli Prii ja Tiina Kivimäe annavad teada, et üheksandale 3.- 6. klasside õpilaste kodu-uurimistööde võistlusele „Naer on terviseks” saabus 70 tööd.
 • Selgusid rahva lemmikud kauneimate raamatute seast

  Selgusid rahva lemmikud kauneimate raamatute seast

  11. Märts 2019
  Eesti kauneimate raamatute 2018 konkursi rahvahääletus on lõppenud. Hääletuses osales 487 inimest ja hääletus toimus neljandat korda.
 • Kutseõppeasutustes ja rakenduskõrgkoolides algab rahulolu ja koolikeskkonna küsitlus

  Kutseõppeasutustes ja rakenduskõrgkoolides algab rahulolu ja koolikeskkonna küsitlus

  11. Märts 2019
  11. märtsist kuni 14. aprillini viib Innove koostöös Haridus- ja Teadusministeeriumiga kutseõppeasutustes ning kutseõpet pakkuvates rakenduskõrgkoolides läbi rahulolu ja koolikeskkonna küsitluse.
 •  

  Kas tõesti häbeneme riigikeelt?

  11. Märts 2019
  Neljapäeval, 14. märtsil toimub Rahvusraamatukogu humanitaarsaalis (7. korrusel) traditsiooniks kujunenud emakeelepäeva konverents.
 • Ettevõtete ja koolide koostöö heade praktikate kogumik annab inspiratsiooni õpetamiseks

  Ettevõtete ja koolide koostöö heade praktikate kogumik annab inspiratsiooni õpetamiseks

  11. Märts 2019
  Valminud on ettevõtete ja koolide koostöö heade praktikate kogumik, kus on näiteid koolide ja ettevõtete koostöövormidest kõikidelt haridustasemetelt. Mõeldud on nii üldharidus-, kutse- kui kõrgkoolidele.
 • Kõrghariduse IT Akadeemia edulugu stardib ka kutsehariduses

  Kõrghariduse IT Akadeemia edulugu stardib ka kutsehariduses

  11. Märts 2019
  Tänavu sügisest käivitub Haridus- ja Teadusministeeriumi, Hariduse Infotehnoloogia Sihtasutuse, kutseõppeasutuste, kõrgkoolide ja IT-ettevõtete koostöös IT Akadeemia pilootprojekt kutsehariduses. Noorted saavad tipptasemel õpet tarkvaraarendaja ja IT-süsteemide spetsialisti erialal.
 • Koolidesse tehno-restart!

  Koolidesse tehno-restart!

  07. Märts 2019
  Heli Aru-Chabilan vastas Äripäeva küsimusele, miks tehnoloogiauuendused Eesti koolidesse kiiremini ei jõua. "Ma arvan, et Eesti õpetaja tehnoloogia kasutusoskuse teel on kõige suurem takistus mõtteviis. Liiga palju kardetakse eksida," sõnas Aru-Chabilan.