Digivärskendus

 •  

  Koodi Jaani dekodeerimine

  28. Detsember 2018
  LearningApps.org keskkonnas on üleval õppematerjal Eesti riigitegelase, poliitiku ja õigusteadlase Jaan Tõnissoni elu ja tegevuse kohta.
 • Noored inspireerivad noori

  Noored inspireerivad noori

  21. Detsember 2018
  Etttevõtlusnädala raames toimus tänavu üle-eestiliselt palju vahvaid üritusi. Neist mõnegi algatajateks ja läbiviijateks olid Pärnu Rääma Põhikooli noorted.
 •  

  Õpetajate keskmine palk tõuseb järgmisel aastal 1500 euroni

  21. Detsember 2018
  Valitsus kiitis heaks haridus- ja teadusminister Mailis Repsi ettepaneku tõsta täiskohaga õpetaja töötasu alammäär järgmisel aastal 1250 euroni, mis tõstab õpetajate keskmise töötasu prognoositavalt 1500 euroni.
 • Eesti noored võitsid ülebaltilise Minecrafti võistluse

  Eesti noored võitsid ülebaltilise Minecrafti võistluse

  20. Detsember 2018
  Rahvusvahelise IT-hariduse nädala jooksul kutsuti kooliõpilasi kõigist Balti riikidest pöörama tähelepanu kohalikule kultuuripärandile ja ehitama selle elemente Minecrafti mängu virtuaalkeskkonda. Võistlus toimus 1.-8. detsembrini.
 • Hariduskonverentsi "Olen kohal, mõtlen kaasa" materjalid on nüüd kättesaadavad

  Hariduskonverentsi "Olen kohal, mõtlen kaasa" materjalid on nüüd kättesaadavad

  20. Detsember 2018
  Huvitava Kooli blogis on üleval detsembri alguses Tartus toimunud konverentsi "Olen kohal, mõtlen kaasa" materjalid. Konverentsil räägiti vaimsest õpikeskkonnast.
 •  

  EV100 artiklite kogumisaktsioon läks korda

  20. Detsember 2018
  Jaanuari lõpus toimunud inauguratsioonitseremoonial käis maaülikooli rektor Mait Klaassen välja mõtte kinkida Eestile sünnipäeva auks aasta jooksul 100 maaülikooli valdkonna uuringuid puudutavat eestikeelset teadusartiklit.
 • Risti Põhikool sai „DigiKiirendist“ hoogu juurde

  Risti Põhikool sai „DigiKiirendist“ hoogu juurde

  19. Detsember 2018
  Risti Põhikooli õpetajatele olid selle kooliaasta kolm esimest kuud – september, oktoober ja november kiiremad kui tavaliselt, sest õpetajatest said lisaks ka õpilased. Koolipere osales Hariduse Infotehnoloogia Sihtasutuse uues nõustamis- ja koolitusprogrammis „DigiKiirendi".
 • Konverents "Film ja meedia õppetöös - raamist välja!"

  Konverents "Film ja meedia õppetöös - raamist välja!"

  18. Detsember 2018
  10.-11. jaanuaril 2019 toimub Tallinna Ülikoolis ja Eesti Filmimuuseumis praegustele ja tulevastele õpetajatele suunatud konverents, mis keskendub 21. sajandi võtmeoskustele nagu loovus, suhtlemis- ja meeskonnatöö ning kriitiline mõtlemine.
 • HITSA veebiseminar: eTwinningu uuenenud projektitöö keskkond

  HITSA veebiseminar: eTwinningu uuenenud projektitöö keskkond

  17. Detsember 2018
  eTwinningu projektitöö keskkond Twinspace on saanud uue näo ning lisandunud on mitmeid kasulikke töövahendeid õpetajatele. Uuendusi tutvustatakse veebiseminaril 9. jaanuaril!
 •  

  Kutsekoolid hakkavad ettevõtjatega veelgi tihedamat koostööd tegema

  17. Detsember 2018
  Järgmisest aastast hakkab kehtima uus kutseõppeseadus, mis parandab kutsekoolide ja tööandjate koostööd ning suurendab koolide rahastusvõimalusi.