• Urmo Uiboleht tutvustab saates "Õpime koos" Tartu Erakooli

  Urmo Uiboleht tutvustab saates "Õpime koos" Tartu Erakooli

  10. Aprill 2019
  Koolijuht Urmo Uiboleht tutvustab taskuhäälingus "Õpime koos" Tartu Erakooli ning jagab kuulajatega Eesti hariduse edukuse võtit. "Õpime koos" on kahe klassiõpetaja saatesari haridusteemadel.
 • Aprill on LAK-õppe kuu

  Aprill on LAK-õppe kuu

  09. Aprill 2019
  Innove keelekümblusprogrammi eestvedamisel tähistatakse juba kümnendat aastat aprillis lõimitud aine- ja keeleõppe kuud.
 •  

  Alustab õpetajaameti mainekampaania „Sinus elab talent. Too ta kooli!“

  09. Aprill 2019
  Esmaspäeval, 8. aprillil alustas õpetajate lugusid jutustav reklaamikampaania, mille eesmärk on juhtida tähelepanu õpetajatöö olulisusele ja selle rollile ühiskonnas.
 •  

  Me peame rääkima kliimast

  09. Aprill 2019
  Noored on oodatud 10. aprillil kell 16.00 Rahvusraamatukogu infokeskuse lugemissaali, kus toimub kliimateemaline arutelu.
 • Selgusid üle-eestilise kirjandusmängu võitjad

  Selgusid üle-eestilise kirjandusmängu võitjad

  09. Aprill 2019
  Laupäeval, 6. aprillil 2019 toimus Tallinna Kirjanike Maja musta laega saalis üleriigilise kirjandusmängu finaal. Pealinna tulid omavahel mõõtu võtma paikkondlike eelvoorude võitjad. Kokku oli esindatud 16 maakonda ja linna.
 • eTwinning ootab digivitamiine

  eTwinning ootab digivitamiine

  09. Aprill 2019
  Kutsume kõiki eTwinningu õpetajaid looma digivitamiine – lühikesi videoklippe oma lahedast eTwinningu projektist või koguni eTwinningu unistuste projektist.
 • Tallinna koolides ja lasteaedades kestab nutikuu

  Tallinna koolides ja lasteaedades kestab nutikuu

  06. Aprill 2019
  Aprill on Tallinnas traditsiooniline nutikuu, mille jooksul haridusasutused jagavad oma häid kogemusi, kuidas muuta õppimine loomingulisemaks ja nutikamaks, tõsta digipädevust ning lõimida neid eri õppeainetesse.
 • Roboolümpia 2019 on kõigile jõukohane robootikavõistlus

  Roboolümpia 2019 on kõigile jõukohane robootikavõistlus

  06. Aprill 2019
  Veebipõhine Roboolümpia toetab robootikahuvi tekkimist ja on mõeldud 5- kuni 14-aastastele lastele. Osalema on oodatud koolid, lasteaiad, huviringid, nutipered. Roboolümpia ülesandeid ehk missioone saab täita 28. aprillini.
 •  

  Aprillis klassiga kinno!

  04. Aprill 2019
  Aprillis tähistab Tallinna kino Sõprus eriprogramm "Klassiga kinno" esimest tõsist juubelit, nimelt tuleb programmi raames näitamisele juba 50. dokumentaalfilm.
 •  

  Lääne-Viru Rakenduskõrgkool liidetakse Tallinna Tehnikakõrgkooliga

  04. Aprill 2019
  Valitsuse otsuse kohaselt liidetakse Lääne-Viru Rakenduskõrgkool Tallinna Tehnikakõrgkooliga, et suurendada tehnikaalade õpetamise mahtu piirkonnas.