Alusharidus

 • Negavatt kingib Eestile 55 nutikat keskkonnasäästlikku ideed

  Negavatt kingib Eestile 55 nutikat keskkonnasäästlikku ideed

  02. Märts 2018
  Keskkonnainvesteeringute Keskuse (KIKi) korraldatavale ressursisäästu ideede konkursile Negavatt laekus 55 nutikat maailmamuutvat ideed. Neist parimad tehakse kuni 10 000 euro eest teoks.
 • ProgeTiigri programmist on kasu saanud üle 630 õppeasutuse

  ProgeTiigri programmist on kasu saanud üle 630 õppeasutuse

  02. Märts 2018
  2. märtsil tunnustas HITSA aktiivsemaid tehnoloogiavaldkonna õpetajaid ning andis ülevaate ProgeTiigri programmi tulemustest ning mõjust haridusasutustele. Tehnoloogiaprogramm ProgeTiiger on viie aasta jooksul puudutanud oma tegevustega 85% Eesti koole ning 44% lasteaedasid.
 •  

  Noored ehitasid Eesti 100. sünnipäevaks 100 ahelreaktsioonimasinat

  25. Veebruar 2018
  Pühapäeval, 25. veebruaril kogunesid sajad noored üleriigilisele noorte inseneride festivalile. Sündmusel esitleti Eestile kingituseks valminud 100 ahelreaktsioonimasinat, mille ehitamine näitab noorte nutikust.
 • HITSA veebiseminarid järelvaadatavad

  HITSA veebiseminarid järelvaadatavad

  22. Veebruar 2018
  HITSA korraldab tasuta veebiseminare õpetajatele, koolijuhtidele, haridustehnoloogidele, et jagada häid ideid, parimaid praktikaid ning uudseid õppemeetodeid. Kõik veebiseminarid on hiljem ka järelvaadatavad.
 • Kümme võimalust õpetajale läbipõlemise vältimiseks

  Kümme võimalust õpetajale läbipõlemise vältimiseks

  21. Veebruar 2018
  Haridusvaldkonna töötajate superviisor ja suhtlustreener Karin Härmat pakub oma artiklis välja kümme lihtsat reeglit, kuidas vähendada õpetajatöös stressi ja läbipõlemisohtu.
 • Analüüs: võõrkeelte oskus aitab leida tööd ja saada suuremat palka

  Analüüs: võõrkeelte oskus aitab leida tööd ja saada suuremat palka

  21. Veebruar 2018
  Haridus- ja Teadusministeeriumis valminud analüüs näitab, et keelteoskus mõjutab oluliselt nii töö leidmist kui palganumbrit ning kahe võõrkeele oskamine on Eesti tööturul oluliselt kõrgemalt tasustatud kui ühe võõrkeele oskus.
 • Tule testi uusi veebikeskkondi!

  Tule testi uusi veebikeskkondi!

  20. Veebruar 2018
  Uus veebikeskkond jõuab õppetöösse vaid innovaatiliste õpetajate ja haridustehnoloogide abiga! Seega - innovaatiline õpetaja, tule ühine uute keskkondade testijate seltskonnaga, testida saab õppeaasta lõpuni! Kolmele parimale testijale auhinnad.
 • „Tere, kevad!” kutsub taas!

  „Tere, kevad!” kutsub taas!

  19. Veebruar 2018
  Juba enam kui 20 aastat oleme koos kevadet otsinud ning oma leidusid ja tegemisi ka teistega jaganud. Osalema on oodatud lasteaedade vanemate rühmade lapsed ning 1.–9. klassi õpilased koos õpetajate ja vanematega. Kevade otsimine algab 1. märtsil ja kestab mai lõpuni.
 • Registreeru Võrgustik Võrgutab seminarile "Koostöös peitub jõud"

  Registreeru Võrgustik Võrgutab seminarile "Koostöös peitub jõud"

  15. Veebruar 2018
  Võrgustik Võrgutab seminar „Koostöös peitub jõud“ toimub 15. märtsil Tallinna Tehnikakõrgkoolis. Seminarile ootame haridustöötajaid kõikidelt haridusastmetelt, osalemine on tasuta!
 • HITSA veebiseminar "Keskkondade katsetajad"

  HITSA veebiseminar "Keskkondade katsetajad"

  14. Veebruar 2018
  Esmaspäeval, 19. veebruaril kell 18.00-19.00 toimub veebiseminar „Keskkondade katsetajad“, kus HITSA projektijuht Aivar Hiio ning HITSA ja Gustav Adolfi Gümnaasiumi haridustehnoloog Ingrid Maadvere tutvustavad häid veebikeskkondade näiteid.
Harno logo