First Lego League robootikavõistluse poolfinaalid lähenevad ja ettevalmistused hoogustuvad: 10. jaanuaril on poolfinaal Tartus, 17. jaanuaril Tallinnas.
18. detsembril algusega kell 12 premeeritakse Haridus- ja Teadusministeeriumi suures saalis üliõpilaste teadustööde riikliku konkursi parimaid. Konkurssi korraldab Eesti Teadusagentuur.
Selgunud on üle-eestilise ProgeTiigri tehnoloogiakonkursi „Tuleviku õpperuum 2050!“ finalistid. Konkursi finaal toimub 24. jaanuaril Tallinna Lauluväljakul!
„Tänan, et olete leidlikud ja nutikad, jääge palun sellisteks,“ lausus president Toomas Hendrik Ilves parimatele õpilasleiutajate konkursil osalenutele. Kokku pälvisid kolmes vanusekategoorias riikliku preemia 38 õpilast.
Selgunud on liikumisaastale pühendatud arvutijoonistuste võistluse "Liigu terviseks!" võitjad. EENeti ja Eesti Olümpiakomitee korraldatud konkursist võttis osa 4850 joonistajat üle Eesti, neist noorim oli 2-aastane ja vanim 50-aastane.
Kuni 5. detsembrini on võimalus esitada töid konkursile „Teeme tunni huvitavaks!“, kuhu on oodatud kõik huvilised ideedega, kuidas muuta õppetööd põnevamaks uudsete õppevahendite ja -meetoditega.
25. novembril kell 19.00-20.00 toimub tasuta veebiseminar "eTwinningu kvaliteedimärk ja projektide konkurss", kus tutvustatakse eTwinningu projektide kvaliteedinõudeid ja hindamiskriteeriumeid.