Täna alustab tööd SA Innove, SA Archimedese, Hariduse Infotehnoloogia Sihtasutuse ning Eesti Noorsootöö Keskuse teenuste põhjal loodud Haridus- ja Noorteamet.
Kuressaare Ametikoolis saab sügisest õppima asuda uudsel kutsevaliku õppekaval, mille eesmärgiks on aidata teha teadlikku erialavalikut ning arendada karjääri kujundamise ja õpioskuseid.
Kolmandat korda toimuvas keskkonnahariduse suveakadeemias 13.–14. augustil Taevaskoja puhkekeskuses on fookuses võrgustiku arendamine: kuidas luua ja hoida head organisatsioonikultuuri ning kaasata liikmeid.
Kuressaare Ametikoolis saab sügisest õppima asuda uuel kultuurigiidi erialal, kus keskendutakse giiditööle kultuuri- ja arhitektuuripärandi tutvustamisel.
Riigikogu võttis 3. juunil vastu seadusemuudatused, millega luuakse Haridus- ja Noorteamet ning nimetatakse Keeleinspektsioon Keeleametiks. Üks Haridus- ja Noorteametisse koonduvast neljast organisatsioonist on ka Hariduse Infotehnoloogia SA (HITSA).
18. juunil korraldatud Kuressaare Ametikooli lõpuaktusel kuulutati välja tänavune Enn Meri parima saarlasest väikelaevaehitaja eriala lõpetaja stipendiumi saaja, stipendiaat on Karl Rander.
Esmaspäeval, 1. juunil algas Kuressaare Ametikoolis tänavusuvine vastuvõtt, Sisseastumise Infosüsteemis (SAIS) on välja kuulutatud konkursid 31 erialal.
Kutsekoolid ootavad uusi õppureid ning on avanud dokumentide vastuvõtu järgmiseks õppeaastaks. Põneva erialavaliku leiab 32 kutsekoolist ja viiest rakenduskõrgkoolist üle Eesti.
Valitsuse 5. mai otsuse kohaselt võib alates 15. maist taastada osalise kontaktõppe kõigis haridusasutustes: üldhariduskoolides, kutseõppeasutustes, kõrgkoolides, täienduskoolitusasutustes, huvikoolides ning avatud noortekeskustes.