Emakeeleõpetajate sügiskonverentsi peateema on uuenev riigieksam


Avaldaja:Kristi Semidor30. September 2011

Reedel, 30. septembril toimub Tartus Haridus- ja Teadusministeeriumi saalis emakeeleõpetajate sügiskonverents „Eesti keele riigieksam 2012“. Konverentsil tutvustatakse seni toimunud kahe katseeksami tulemusi, mille kohaselt ületas 99% eksamitel osalenud õpilastest hindekünnise, samuti uuemaid eesti keele ja kirjanduse õppematerjale ja emakeeleõpetajate täienduskoolituse võimalusi.

Konverentsi avab haridus- ja Teadusministeeriumi asekantsler Kalle Küttis. Ettekannetes räägitakse veel tekstikesksest emakeeleõpetusest ning poiste ja tüdrukute tulemuste erinevusest gümnaasiumiastme emakeeleõppes.

Emakeeleõpetajate sügiskonverentsi korraldavad Haridus- ja Teadusministeerium ja Tartu Ülikooli eesti ja üldkeeleteaduse instituut. Konverents algab kell 11.00.

Haridus- ja Teadusministeerium
Lisatud 30. septembril 2011

Haridus- ja Noorteamet