
Veebruaris tegime juttu Google'i igaaastasest teadusvõistlusest, kuhu oodati osalema noori üle maailma. Augustis on võimalik anda hääl oma lemmikprojekti eest.
Google Science Fair 2013 võistlus ootas võistlustöid 30. aprillini. Nüüdseks on välja valitud 15 paremat, kelle seast saab igaüks valida oma lemmiku augusti lõpuni. Visake pilk peale noorte teadlaste ideedele ning valige välja oma lemmik siin.
Lisaks lemmikute valimisele, saab käesoleval nädalal ka noorte teadlastega ise veebipõhiselt kohtuda. Reaalajas kohtumisel toimuvad igal õhtul. Vaadake täpsemat ajakava siit.
Täna saab kohtuda näiteks 17-aastase Esha Maiti ja 13-aastase Kavita Selvaga. Nende projekti tutvustavad videod on lisatud alljärgnevalt.
Samal teemal:



