Mais selgusid 3. saksakeelse e-konkursi tulemused.
Saksakeelne e-konkurss on kujunemas kenaks traditsiooniks. Ja miks ka mitte? Kaasaeg eeldab nii õpetajatelt kui ka õpilastelt lisaks erialateadmiste tundmisele ka e-oskusi.
Esimene e-konkurss sai teoks 2006, mis kandis pealkirja „Deutsch per Internet lernt man supernett“, kus osalejad pidid elektrooniliselt kajastama oma lemmikinternetilehekülge. Osalejaid oli kõikjalt üle Eesti.
Teine saksakeelne e-konkurss toimus 2008 ja teemaks oli siis „Reklaam saksa keelele“ (Werbung Deutsch). Erinevaid e-keskkondi (esitlused häälega ja hääleta, blogid, videoklipid, postrid jne) kasutades tegid osalejad reklaami saksa keelele. Ka seekord oli osalemine arvukas ja tööd huvitavad.
Mais selgusid 3. saksakeelse e-konkursi tulemused. Seekordse e-konkursi teemaks oli „Saksa keele tund“ („Deutschstunde“). Žüriil oli taas kord keeruline konkursile saabunud töödest parimate valimisega. Võidutöödeks osutusid ikkagi need tööd, mis vastasid teemale, kus oli kasutatud uudseid e-tööriistu ja mis olid nii sisult kui vormilt ja kvaliteedilt ühtsed.
6.-9.- klasside õpilaste arvestuses
1. koht Timo Otsing http:/



