Narva Kutseõppekeskuse lõputunnistuse sai ligi veerandtuhat uut meistrit


Avaldaja:Laura Vetik30. Juuni 2015

Eelmisel reedel sai lõputunnistuse 232 Narva Kutseõppekeskuses meistriks sirgunud spetsialisti. Lõpetajad läbisid edukalt erialaliitude kutsekvalifikatsioonieksamid ning suur osa neist töötab juba valitud erialal.

Kutseõppekeskuse direktori Riina Veidenbaumi sõnul soodustab kiiret tööellu sukeldumist töökohapõhise õppe kasvav menu, mille käigus omandatakse parimad kutseoskused oma ametikohal ja põhjalik teadmistepagas koolis.

“Meie võetud suund integreerida varasemast tunduvalt enam kooli- ja tööelu on leidnud soosingu nii õpilaste kui tööandjate seas ning selle üle on meil väga hea meel,” rääkis Veidenbaum.

Narva linnapea Eduard East lisas, et linna tööandjad ootavad häid spetsialiste pidevalt juurde. Narva elektrijaamade personalijuht ning kutseõppekeskuse nõunike kogu esimees Aksel Ers rõhutas oma tervituskõnes vajadust pidevalt õppida, kuna töömaailmas toimuvad muutused kiiresti.

Eelmisel reedel said Narva Kutseõppekeskuse lõputunnistuse info- ja kommunikatsioonitehnoloogia, ehituse, energeetika ja automaatika, äriteenuste, turismi-, toitlustus- ja majutusteeninduse, mehhaanika ja metalli-, tekstiili- ja naha-, toiduainetöötluse, meediatehnoloogiate ja logistika õppekavarühmade õpilased.

1832_img-7463.jpg

Augustis lõpetavad müügikonsultandi, kelneri ja tarkvara arenduse tugitehniku erialade õpilased.

Narva Kutseõppekeskus on Ida-Virumaa juhtiv kutseõppeasutus, kus saab õppida ligi 30 eriala 12 õppekavarühmast. Õpe toimub eesti ja vene keeles, põhi- ja keskhariduse baasil ning nii kooli- kui ka töökohapõhiselt.

Allikas: Narva Kurtseõppekeskus.

Foto: Narva Kutseõppekeskus.