Alanud on registreerumine haridusprogrammi “Mõisast kooliks. Mõisakool kui pärandi hoidja”


Avaldaja:Laura Vetik25. August 2015

Eesti Arhitektuurimuuseum kutsub septembris avastama näitust “Mõisast kooliks. Mõisakool kui pärandi hoidja”, mis räägib mõisakoolide ajaloost ja tänapäevast, pakkudes koolidele ka hea võimaluse läbi viia erinevaid haridusprogramme.

 Lisaks tutvustab näitus Euroopa Majanduspiirkonna mõisakoolide toetusprogrammi “Mõisakoolid – säilitamine läbi kasutuse” tulemusi.

Septembris pakub Eesti Arhitektuurimuuseum mõisakoolide näitusel ka õpilastele suunatud haridusprogramme. “Mõisast kooliks” õpitoad sobivad kõikidele kooliastmetele, koosnevad rühmatööst ning restaureerimistehnika-ülesannetest, mis varieeruvad vanuseastmeti. „Mõisast kooliks” haridusprogrammid on hea võimalus seostada ajaloo- või kunstiajalootund Eesti ajaloo ning süvitsi mõisate kontekstiga. Programmid tutvustavad kultuuripärandit ning arendavad õpilaste väärtushinnanguid ja teadmisi oma kodumaast.

Haridusprogramme saab tellida kuni 25. septembrini, kolmapäevast reedeni. Programmid toimuvad suurema huvi korral kaks korda päevas (kell 10.00 ja kell 13.00), kellaaegu saab vajadusel ja võimalusel muuta.

Head õpetajad, kiirustage ning registeerige oma klass haridusprogrammi esimesel võimalusel SIIN!

Allikas: Eesti Arhitektuurimuuseum

Samal teemal:

Haridus- ja Noorteamet