Noortekeskused kolisid rannast tagasi siseruumidesse


Avaldaja:Kristi Semidor05. August 2010

Märksõnad:

Kategooriad:Kasulik teada

Eelmisel reedel, 30. juulil lõpetas oma tegevuse selleks suveks Ranna noortekeskus, mille raames kolisid pealinna noortekeskused juba neljandat suve Stroomi randa.

Tänavu suvel tegid Ranna noortekeskuse eriliseks mitmekülgsed tantsutrennid ja -võistlused ning traditsiooniliselt toimusid erinevad kunstitöötoad ja spordivõistlused. "Täitsime oma eesmärgid igati ja jäime rahule, nii külastajate arvu poolest kui ka planeeritud tegevuste osas," sõnas projektijuht Haide Kuivas.

Ranna noortekeskuse tegevused toimusid viis korda nädalas: esmaspäevast reedeni, kokku võimaldas ilm olla rannas 17 tegevuspäeva, mille jooksul registreeriti kokku ligikaudu 3000 külastajat. Kõik tegevused olid noorte jaoks tasuta ning projekt toimus tänu Tallinna Noorsootöö Keskusele ning Harju Maavalitsusele.

Alates 2. augustist on ootavad kõik keskused noori taas noortekeskustes. Ranna noortekeskuse blogi saab külastada aadressil http://www.rannanoortekeskus.blogspot.com, noortekeskuste kontaktid leiab http://www.taninfo.ee/

Tallinna Noorsootöö Keskus
Lisatud 5. augustil 2010

Haridus- ja Noorteamet