HITSA kutsub õpilastööde konkursile „Maailmariik Eesti“!


Avaldaja:Laura Vetik01. September 2015

Alates 1. septembrist ootame nii suuri kui väikseid õppureid HITSA õpilastööde konkursile 2015/16 „Maailmariik Eesti“. Aastal 2018 tähistab Eesti Vabariik oma 100. sünnipäeva, konkursiga kutsume üles juba täna pakkuma ideid, mis iseloomustavad Eestit maailmariigina ja aitavad meil silma paista.

Väike Eesti on maailmale palju andnud - maailma esimese minikaamera Minoxi leiutas Eestist pärit Walter Zapp, internetisuhtluskeskkond Skype on sündinud Eestis, oleme kosmoseriik tänu Eesti tudengite loodud satelliidile ESTCube jne. Kindlasti on ka Sinu õpilastel ideid, millega Eestit maailmakaardile viia!

Ootame töid nii arvutijoonistustuste kui ka digiloovtööde võistlusele.

 

EENeti arvutijoonistuste võistlus

Neljateistkümnendat korda toimuvale EENeti arvutijoonistuste võistlusele kutsume autoreid igas vanuses, pilte saab esitada erinevatel teemadel:

  • Leiutajatekülas sündinud
  • Maailma koristamine algas siit
  • ID-pilet maailma
  • Tere tulemast, e-resident!
  • Kingitus maailmale
  • Üks kõigi, kõik ühe eest!
  • Kuulsad hiireviud
  • Maailma parim laulupidu

Joonistusi ootame 1. septembrist kuni 10. novembrini, parimad arvutijoonistused kuulutame välja 30. novembril 2015. Joonistusi hinnatakse neljas erinevas vanusekategoorias.

Tutvu tingimustega ning esita oma joonistus: http://joonistaja.eenet.ee

 

ProgeTiigri ja Laheda Asja digiloovtööde võistlus

Laheda Asja ja ProgeTiigri digiloovtööde võistlusele ootame kuni viieliikmelisi võistkondi, osaleda saavad õppurid vanuses 5-20. Laheda Asja digiloovtööde võistlusele ootame animatsioone, videofilme, digitaalseid õppematerjale ja tikkimismasinaga loodud käsitööesemeid. ProgeTiigri võistlusel saab osaleda arvutimängu, mobiilse äpi, elektroonilise muusikapala või 3D -tehnoloogiaga tehtud tööga.

30. novembrist kuni 6. detsembrini toimuvad digiloovtööde võistluse maakondlikud eelvoorud, siis on kõigil osalejatel hea võimalus saada tagasisidet ja kasulikke soovitusi oma konkursitöödele. Viimistletud konkursitöid ootame 29. veebruariks 2016, neist parimate autorid kutsume 23. aprillil toimuvale finaalüritusele Tallinnas Kultuurikatlas.

Tutvu tingimuste ja täpse ajakavaga: http://konkurss.hitsa.ee

 

Alusta konkursitööga juba täna! Parimaid premeerime uhkete auhindadega!

MaailmariikEesti_fbEvent.png