eTwinning ootab õpetajaid algkoolitusele


Avaldaja:Laura Vetik28. September 2015

Hariduse Infotehnoloogia Sihtasutus kutsub kõiki projektõppest huvitatud õpetajaid eTwinningu koolitusele algajatele, mis toimub 9.-10. oktoobril Tallinnas Seaport hotellis. Koolitus algab reedel, 9. oktoobril kell 14.30 ja lõppeb laupäeval, 10. oktoobril kell 15.30.

eTwinningu algajate koolitus on eelkõige  õpetajatele, kes soovivad alustada projektitööd eTwinning raames (http://www.etwinning.net) ning kes pole varem eTwinningu koolitustel osalenud. eTwinningu kaudu on võimalik nii rahvusvaheline kui ka Eesti koolide vaheline koostöö.

Koolitusel anname ülevaate eTwinning portaali võimalustest koostööpartneri leidmiseks ning õpiprojekti läbiviimisel. Samuti arutame, kuidas integreerida veebipõhine projektitöö igapäevase õppetööga ning tutvustame koostööks sobivaid veebivahendeid.

Osalemiseks on vajalik eelnev registreerumine. Grupp moodustatakse registreerumise järjekorras, kohtade arv on piiratud.

Koolitus on õpetajatele tasuta (sh majutus), kuid kui registreerunud osaleja jätab põhjuseta ja ette teatamata koolitusele tulemata, siis esitatakse arve.

Registreerumine avatud 5. oktoobrini 2015. Koolituse täpse ajakava  ja registreerimisinfo leiate HITSA Innovatsioonikeskuse lehelt.

eTwinning on rahvusvaheline programm, mis pakub õpilastele, õpetajatele, koolijuhtidele ja teistele koolitöötajatele võimaluse osaleda koolidevahelises koostöös info- ja kommunikatsioonitehnoloogia kaasabil. eTwinningu koordinaator Eestis on Hariduse Infotehnoloogia Sihtasutus.

Samal teemal:

Harno logo