Pärnumaa digipöörde projekti pilootkoolid osalesid esimesel koolitusel


Avaldaja:Madli Leikop14. November 2015

10. novembril toimus Pärnu Vanalinna Põhikoolis Pärnumaa digipöörde projekti esimene ühiskoolitus, kus osalesid pilootprojektiga liitunud koolide arendusmeeskonnad.

Loo autorid on Pärnu Vanalinna Põhikooli direktor Pille Tahker ja õppealajuhataja Kaire Teemägi.

Osalesid Häädemeeste Keskkool, Pärnu-Jaagupi Gümnaasium, Sindi Gümnaasium, Tõstamaa Keskkool, Vändra Gümnaasium; Audru Keskkool, Are Keskkool, Tori Põhikool, Uulu Põhikool, Tootsi Põhikool. Esimesel koolitusel keskenduti pilootprojekti eesmärkidele ja ülesannetele ning jagati meeskondadele nõuandeid, kuidas projekti tegevuskava edukalt ellu viia ning kuidas kaasata projekti tegevustesse kogu kooli õpetajaskonda. Toimus ka esimene praktiline koolitus, kus vanalinna kooli õpetajad õpetasid kasutama erinevaid keskkondi ning jagasid nõuandeid nutitundide läbiviimiseks ja digivahendite integreerimiseks õppeprotsessi. 

mk5.jpg

Projekti algatas ja seda juhib Pärnu Vanalinna Põhikool ning projekti peamine eesmärk on õpilaste ja õpetajate digipädevuse ning digitaalse kirjaoskuse arengu toetamine ja muutunud õpikäsituse juurutamine koolis, integreerides nutiseadmed eesmärgipäraselt ning süsteemselt õppeprotsessi.

mk1.jpg

mk3.jpg

Projektis osalevate koolide tegemisi saab jälgida http://vanalinnadigi.weebly.com/paumlrnu-maakonna-digipoumloumlre

Fotod: Marje Vaan.

Samal teemal:

 

 

Haridus- ja Noorteamet