E-kursuse kvaliteedimärki saab taotleda kuni 11. jaanuarini


Avaldaja:Laura Vetik08. Jaanuar 2016

Täna, 11. jaanuaril on viimane päev e-kursuse kvaliteedimärgi taotlusvoorus osalemiseks. E-kursuse kvaliteedimärgile on oodatud kandideerima kõik Eesti e-Ülikooli ja e-Kutsekooli konsortsiumitesse kuuluvate õppeasutuste õpetajad ja õppejõud ning üldhariduskoolide õpetajad.

Kvaliteedimärgi väljaandmise eesmärk on ühtlustada e-õppega seotud protsesse ja taset ning tunnustada e-kursuse autoreid ja nende töö suurepäraseid tulemusi.

Kvaliteedimärgi taotlemiseks tuleb esitada kursuse eneseanalüüs, avaldus ning organisatsiooni retsensioon. Kvaliteedimärgi taotlusprotsessiga saab lähemalt tutvuda: http://www.e-ope.ee/kvaliteet. Juba esitatud dokumente saab vajadusel muuta kvaliteedimärgi taotluste esitamise tähtajani, 11. jaanuarini 2016 (k.a). E-kursusi hindab e-õppe ekspertidest koosnev meeskond, kursuste hindamiseks väljatöötatud vorm põhineb kvaliteetse e-kursuse loomise juhendil.

E-kursuse kvaliteedimärgi taotlusvooru tulemusena antakse kvaliteedinõuetele vastavatele e-kursustele välja kvaliteedimärk. Kõikidele taotlusvoorus osalenud e-kursuste autoritele edastatakse tagasiside kursuse parendamiseks. E-kursuse kvaliteedimärgi taotlusvooru tulemusena nimetatakse ka „aasta e-kursuse“ stipendiumi kandidaadid. Aasta e-kursuse tiitliga tunnustatakse e-kursuse kvaliteedimärgi taotlusvoorus kõige enam silmapaistnud e-kursuste autoreid, auhinnafond on 6000 eurot.

Samal teemal:

Hea e-kursus nõuab aega ja pühendumist