Uued õpitoad "Mäng kohtub teadusega" Tartu Mänguasjamuuseumis


Avaldaja:Madli Leikop10. Veebruar 2016

Tartu Mänguasjamuuseum ootab lasteaia- ja kooliõpetajaid koos oma rühma või klassiga mängimise võlusid avastama.

Selle õppeaasta uued ja põnevad õpitoad toimuvad Tartu Mänguasjamuuseumi ja Tartu Ülikooli muuseumi ühisprogrammi "Mäng kohtub teadusega" raames. Põnevust ja mõtlemisainet nii suurtele kui väikestele pakub mänguasjamuuseumi uus näitus "Oh kui ohtlik!".

Programm „Mäng kohtub teadusega“ on mõeldud lasteaia- ja kooligruppidele ning on kohaldatav vastavalt laste vanusele. Kui sügisel seiklesime koos Hullu Teadlasega kaugetes maades ja avastasime uusi meresid ja maid, õppisime tundma loomi ja maavarasid, siis kevadel uurib Hull Teadlane Tartu Mänguasjamuuseumis  uut näitust "Oh kui ohtlik!". Selgitame koos Hullu Teadlasega välja, mille poolest on mõned mänguasjad ohtlikud, millistest materjalidest mänguasju valmistatakse ning demonstreerime ka  põnevaid eksperimente. Ühtlasi leiame kindlasti vastused järgmistele küsimustele: mis on tänapäeva laste mänguasjakasti sees, kas mõnedest asjadest tasuks hoiduda ja kuidas mänguasju valida?

Programmi "Mäng kohtub teadusega" hind on 6 eurot osaleja kohta ning see sobib lastele vanuses 5-10 eluaastat. Programm kestab umbes 60 minutit.
Toimumisajad: 15., 22., 29. veebruaril ja 7., 14. märtsil kell 10.30-11.30 ja 13.00-14.00
Õpitubadesse saab registreeruda telefonil 7361 554, Ave Viirma (T-L 12-17).

Tartu Mänguasjamuuseum ja Teatri Kodu asuvad Tartu vanalinnas Lutsu tänaval ja on aastaringselt avatud kolmapäevast pühapäevani kell 11-18. Lisainfot näituste ja õpitubade kohta leiab aadressilt http://www.mm.ee või telefonil 7461 777.

Allikas: muuseumi pressiteade.

Samal teemal:

 

Harno logo