Viljandi kultuuriakadeemia ootab gümnaasiuminoori Noore Muusiku Kooli õppelaagrisse


Avaldaja:Margit Kink04. Märts 2016

Noore Muusiku Kool on põnev õppelaager gümnaasiumiõpilastele, mis pakub ainulaadset võimalust arendada oma muusikaalaseid oskusi, avardada teadmisi ning musitseerida koos teiste noorte muusikutega.

Noore Muusiku Kool on õppelaager, kuhu on oodatud kõik gümnaasiumiealised noored, kes mängivad pilli ja kaaluvad võimalikku edasiõppimist muusika vallas.

Noore Muusiku Kool pakub ainulaadset võimalust arendada oma muusikaalaseid oskusi, avardada teadmisi ning musitseerida koos teiste noorte muusikutega. Laagris täiendatakse teadmisi muusikateoorias ning õpitakse tundma rütmimuusika, pärimusmuusika ning helitehnoloogia põnevat ja mitmekesist maailma. 

Õppetööd viivad läbi TÜ Viljandi Kultuuriakadeemia muusikaosakonna õppejõud ning üliõpilased: Mari Meentalo, Ahto Abner, Janar Paeglis, Marko Mägi, Hedi-Kai Pai, Rauno Avel jt. Laagri märksõnad on impro, rütm, pärimus, jazz, reggae, sound, mix. Lisaks on kõigil osalejatel võimalik osa võtta festivalist Oma Lugu.

Registreerimiseks saada oma nimi, isikukood, telefoninumber, aadress e-mailile margit.kink@ut.ee. Kindlasti lisa kirja, kas vajad majutust ning missugust pilli koosmängus mängid (või laulad). 

Osalustasu on 19,50 eurot koos majutusega ja 13 eurot ilma majutuseta. 

NB! Osalejad majutuvad TÜ Viljandi kultuuriakadeemia muusikamajas. Kaasa tuleb võtta oma magamiskott. Õppetöö toimub TÜ Viljandi Kultuuriakadeemia muusikamajas ja Pärimusmuusika Aidas.