European Schoolnet Academy pakub õpetajatele tasuta veebipõhised kursuseid


Avaldaja:Laura Vetik23. Märts 2016

European Schoolnet Academy avab registreerumise kevadhooaja uutele kursustele. Tegemist on üldhariduskoolide õpetajatele suunatud tasuta veebipõhiste kursustega, kus käsitletakse digitaalsete oskuste arendamist klassiruumis ning uuritakse mängulisust õppetöös.

Digioskuste arendamine klassiruumis (Developing Digital Skills in your Classroom - Round 2) 4. aprillil:

Esimene kursus, mis sel aastal alustab, on kordus eelmise aasta populaarsest kursusest „Digioskuste arendamine sinu klassiruumis“. Kursusel tutvustatakse digitaalse sisu loomist ning selle kasutamist e-turvalisuse ja autorikaitse teemade õpetamiseks. Kursusele saab registreeruda SIIN.

Uuendatud mängud koolikursustel (Updated Games in Schools Course) 18. aprillil:

Tegemist on kursuse „Mängud koolis“ uuendatud versiooniga, et õpetajad teaksid arvestada valdkonna uuemate arengutega. Kursusel tutvustatakse uusi konsoole, mobiilimänge ja liitreaalsust. Kursusel on ka inglise-, kreeka-, rumeenia- ja itaaliakeelsed subtiitrid. Kursusele saab ennast registreerida SIIN.

Kolmas kursus enne suve puudutab koolikiusamise temaatikat ning pakub õpetajatele töövahendeid, materjale ning võrgustikke, et sellele teemale efektiivselt tähelepanu pöörata nii veebis kui veebiväliselt. Kursus on planeeritud maikuusse, lähemalt saab lugeda SIIN.

Sügisel ootavad ees astronoomiat ja kosmost tutvustav kursus „Space Awareness MOOC“, õpetajate enesehindamist ja digitaalse kompetentsi arendamist puudutav „Introducing Technology-Enhanced Teaching 2.0“, koostööoskuste arendamise kohta klassiruumis saab enam teada kursuselt „Collaborative Learning MOOC“. Novembris alustatakse koolide IT-juhtidele suunatud kursusega, kus tutvustatakse lahendusi IT-juhtimisega seotud küsimustele koolides.

Samal teemal:

Haridus- ja Noorteamet