Algavad Tallinna Ülikooli õpilasakadeemia suveloengud


Avaldaja:Madli Leikop30. Mai 2016

15.-18. juunini 2016 toimub õpilasakadeemia loengutesari, mis võimaldab koolinoortel tutvuda Tallinna Ülikooli erialadega. Tänavu ülikooli astujad saavad loengutelt kindlasti ka lisateadmisi, mida lähenevatel eksamitel kasutada.

Suveloengutel on esindatud kaks kolmandikku Tallinna Ülikooli erialadest, sobivaid teemasid leiab nii ajakirjandus-, poliitika- kui ka kultuurihuviline. Ajakava täiendatakse pidevalt. 

Tänavu esimest korda toimuvat sarja viivad läbi Tallinna Ülikooli õppejõud ja üliõpilased. Registreerimine kestab 9. juunini. Täpsem info: http://tlu.ee/loengutesari

Õpilasakadeemia on Tallinna Ülikooli projekt, mis 2004. aastast pakub gümnaasiumite ja kutsekoolide õpilastele erinevaid kursuseid, et toetada noorte erialavalikut ning anda võimalus tutvuda eluga ülikoolis. Sellest aastast laiendati tegevust loengutesarja, laagri ja projektipäevadega.  

Õpilasakadeemia koostööpartnerid on Haridus- ja Teadusministeerium ja Eesti Õpilasesinduste Liit, tegevust toetavad Seiklusministeerium, CityJungle elamusgolf ja NO99.

Õpilasakadeemia veeb: http://tlu.ee/akadeemia
Õpilasakadeemia Facebookis: http://facebook.com/akadeemia

Allikas: TLÜ pressiteade. Foto: Koolielu arhiiv. 

Samal teemal: