Samsungi digipassi programmi kandideerimiseks on jäänud nädal


Avaldaja:Madli Leikop20. Juuni 2016

27. juunil on Samsungi digipassi praktikaprogrammi digi-idee esitamise tähtaeg. Osalema oodatakse kutseõppureid vanuses 14 kuni 19, keda ootavad ees neli põnevat kuud oma digi-idee elluviimisel. Programmi eesmärk on arendada noorte digioskusi, mis vastaksid tulevaste tööandjate ootustele.

Programmi lõppedes saavad 30 osalejat endale uudsed Samsungi digipassid. Programm on osalejatele tasuta. 

Noortele õpetatakse tasuta praktikaprogrammi raames digitaalseid ja sotsiaalseid oskusi, mis annavad võimaluse väga hea CV koostamiseks ja lihtsustavad tööturule sisenemist. Nende hulka kuuluvad näiteks tehnoloogia abil suhtlemine, info jagamine, netikett ning seadmete ja isikuandmete kaitsmine. Samuti õpivad noored tegutsema ja suhtlema meeskonnas, arendavad kriitilist mõtlemist, planeerimis- ja juhtimisoskusi. Eesti Noorteühenduste Liidu juhatuse esimees Ivo Visak sõnas, et paljuräägitud 21. sajandi oskused on just need, millele programm keskendub. „Infotöötlus- ja analüüsioskus ning selle edasine oskuslik rakendamine tagab tänasel päeval noortele kindla edu infoajastu tööturule sisenemiseks," lisas ta. 

Samsung 2.jpg

Programm annab osalejale vajalikud oskused oma karjääriteel esimeste sammude tegemiseks – olgu ta unelmate töökoht siis IT-s, ilusalongis, metsanduses, ettevõtluses või meelelahutuses. Tublimale võistkonnale avaneb võimalus teha ühenädalane praktika maailma ühes juhtivas tehnoloogiaettevõttes – Samsungis. Lisaks on haruldane võimalus läbida kolmenädalane praktika mõnes õpilase erialaga seotud Eesti juhtivas ettevõttes. 

Samsung Digi Pass 1.jpg

Kandideerima oodatakse kolmeliikmelisi võistkondi, mis koosnevad 14–19-aastastest kutsekooliõpilastest. Programmi kestel abistavad osalejaid Tallinna Ülikooli õppejõud, kelle käe all noored oma digi-ideed täide viima hakkavad. Programmist on võimalus lähemalt lugeda ja kandideerida siin

DigiPass_logo_new.png

Allikas ja fotod: TLÜ pressiteade. 

Samal teemal:

 

Haridus- ja Noorteamet