Tallinna Tehnikaülikooli sisseastumiskatsetele registreerimine kestab 26. juunini


Avaldaja:Madli Leikop21. Juuni 2016

Registreerimine Tallinna Tehnikaülikooli (TTÜ) sisseastumiskatsetele matemaatikas ja eesti keeles kestab 26. juunini.

Sisseastumisdokumentide vastuvõtt Eesti ainsas tehnoloogiaülikoolis õppimiseks algab 27. juunil ning kestab 5. juuli kella 15:00ni. Avaliku halduse ja riigiteaduste eriala dokumentide vastuvõtt lõpeb kaks päeva varem – 3. juulil.

Detailse info sisseastumise kohta leiab TTÜ veebist http://www.ttu.ee/sisseastujale/

Tehnikaülikooli matemaatika ja eesti keele sisseastumiskatseid saab sooritada igaüks, kes ei ole teinud kandideerimiseks vajalikke riigieksameid või soovib matemaatika riigieksami tulemust parandada. Matemaatikas läheb sisseastumisel arvesse parim tulemus. Eesti keele sisseastumiskatset saab teha, kui eesti keele või eesti keel teise keelena riigieksamit ei ole sooritatud või selle tulemus on alla 35 punkti. Katsete tulemused kehtivad vaid TTÜsse kandideerimisel. Katsele tulles tuleb kindlasti kaasa võtta ID-kaart.

Sisseastumiskatsetele saab registreerida TTÜ veebis http://ttu.ee/sisseastujale/abituriendile/23265/registreerumine-sisseastumiskatsetele/

Matemaatika sisseastumiskatse toimub 28. juunil Tallinnas TTÜ peahoones ja Kohtla-Järvel TTÜ Virumaa Kolledžis. Eesti keele sisseastumiskatse on 29. juunil Tallinnas TTÜ peahoones. Matemaatika sisseastumiskatse konsultatsioonil tutvustatakse katse sisu ja teemasid ning see toimub 27. juunil Tallinnas TTÜ peahoones.

Allikas: TTÜ pressiteade. 

Haridus- ja Noorteamet