Narva Kutseõppekeskuse 214 meistrit said lõputunnistuse


Avaldaja:Madli Leikop05. Juuli 2016

Eelmisel nädalal Narva Kutseõppekeskuse lõputunnistuse saanud 15 eriala 214 värske meistri seas oli kolm kiitusega lõpetajat. Kutseõppekeskuse direktor Riina Veidenbaum kutsus lõpetajatele peetud kõnes värskeid meistreid tööellu sukeldununa ka kooli meeles pidama ja kogemusi jagama.

“Usume, et meie kooli igapäevatöö vastab töömaailma kõige nõudlikumatele soovidele, kuid et see maailm liigub pidevas muutuste keerises, on meie lõpetajate tagasiside ja kogemused hindamatu väärtusega,” ütles Veidenbaum. “Aastate jooksul on meil oma vilistlastega kujunenud väga soojad ja tegusad suhted. Alates 1. septembrist jätkame Eesti ühe suurima ametikooli, Ida-Virumaa Kutsehariduskeskuse osana. See on suur muutus ja seda enam on meil vaja vilistlaste ja õpilaste tagasisidet.”

4298_img-0456.jpg

Hetkel on Narva Kutseõppekeskuses käimas suvine vastuvõtuperiood, mis lõppeb augusti alguses ja toob uued meistriõpilased kokku 32 erialale.

Kutseõppekeskuse kõik 12 õppekavarühma on pälvinud akrediteerimisel maksimumhinde, mis tähendab väga kõrget õppetöökvaliteeti. Vastuvõtt kutsekeskharidusele lõppeb 5. augustil ja kutseõppele 12. augustil.

Pärast põhivastuvõtu lõppu toimub täiendav vastuvõtt ainult vabade kohtade olemasolul. Õpingud katkestanutel või elu- ja töökogemustega inimestel on võimalus õppeaasta kestel astuda õppima kõikidele erialadele. Kõikidel kutseõppe erialadel saab õppida töökohapõhiselt.

4170_img-9435.jpg

Narva Kutseõppekeskus on Ida-Virumaa juhtiv kutseõppeasutus, kus saab õppida ligi 30 eriala 12 õppekavarühmast, mis 2016. aasta juuniks said EKKA välishindamisel täisakrediteeringu. Alates 2015. aasta septembrist on kool kutsehariduse õpirände harta omanik. Õpe toimub eesti ja vene keeles, põhi- ja keskhariduse baasil ning nii kooli- kui ka töökohapõhiselt. Kool on Eesti Töötukassa 2015. aasta Ida-Viru maakonna parim koostööpartner. Kutseõppekeskuses on Eesti neljas siseterviserada “Narva meistrid”.

4321_img-9756.jpg

Alates 2016. aasta 1. septembrist toimub õppetöö Ida-Virumaa Kutseharidusekeskuse Narva õppekeskuses. 2016. aasta suvise vastuvõtu info kooli koduleheküljel http://www.nvtc.ee/et/vastuvott/suvine-vastuvott-2016

Allikas ja fotod: Narva Kutseõppekeskuse pressiteade.

Samal teemal: