Tallinna Ülikooli õppima asumiseks esitati 7892 avaldust


Avaldaja:Madli Leikop06. Juuli 2016

5. juulil oli Tallinna Ülikooli sisseastumisavalduste esitamise tähtaeg. Sel aastal laekus sooviavaldusi kokku 7892. Bakalaureuseõppesse asumiseks esitati 5962, magistriõppesse 1840 ja doktoriõppesse 86 avaldust. Vastuvõetute nimekirjad avalikustatakse 15. juulil.

Populaarsemad erialad bakalaureuseõppes olid psühholoogia, haldus- ja ärikorraldus ning õigusteadus. Sealjuures on konkurents suur – psühholoogia erialal kandideerib ühele õppekohale üle kaheksa inimese, haldus- ja ärikorralduse õppekavale soovib õppima asuda üle kümne inimese ühele kohale.

Magistriõppes sooviti enim õppima asuda organisatsioonikäitumise, sotsiaalpedagoogika ja lastekaitse ning eripedagoog-nõustaja erialadele. Sealjuures kandideerib eripedagoog-nõustaja ühele õppekohale ligi viis inimest.

Välismaa kandidaatidele on konkurss käimas. Tallinna Ülikool võtab uusi üliõpilasi vastu 47 bakalaureuse-, 55 magistri- ja 15 doktoriõppe kavale. Õppima asumise soovist tuleb teada anda kolme päeva jooksul pärast vastuvõtmise teate saamist.

Rohkem infot on võimalus saada Tallinna Ülikooli vastuvõtu koduleheküljelt http://tlu.ee/sisseastumine.

Samal teemal: