Heategevuskampaania "Uuele ringile!" kogub raamatuid


Avaldaja:Madli Leikop16. August 2016

Kuni 28. augustini kestva heategevuskampaania "Uuele ringile!" käigus aitavad Itella SmartPOST, MTÜ Igale Lapsele Pere, MTÜ Aarete Laegas ja raamatupoekett Apollo koguda vanemliku hoolitsuseta jäänud lastele raamatuid.

“Eestis on palju lapsi, kes on jäänud ilma vanemlikust hoolitsusest. Ja palju on tublisid perekondi, kes võtavad need lapsed endale kasvatada. Heategevuskampaania kaudu saame selliseid peresid lugemisvara annetamisega veidi tunnustada ja toetada,” ütles kampaania patroon lastekirjanik Leelo Tungal.

Kasuperesid aitava heategevusliku MTÜ Igale Lapsele Pere eestvedaja Jane Snaithi sõnul rõõmustavad neid igasugused raamatud. “Lapsed on tänulikud nii uute kui ka hästi hoitud vanemate seiklus-, muinasjutu-, pildi-, luule-, õppe- või mistahes teiste eesti- ja venekeelsete raamatute üle. Raamatud ja ühine aeg nende lugemisel loob lapsele positiivse kontakti oma uue perekonnaga.”

Kampaanias saab osaleda, kogudes lastele mõeldud raamatud kokku ja saates need sinise SmartPOSTi automaadiga Aarete Laekale, kes saadetised sorteerib ja MTÜ-le Igale Lapsele Pere üle annab. Loe saatmisjuhiseid täpsemalt SmartPOSTi kodulehelt.

SP_LTungal_1170x436px_kodukabanner-1.png

Allikas ja foto: SmartPOSTi koduleht.

Samal teemal: