eTwinningu rahvusvaheline kontaktseminar Tallinnas


Avaldaja:Laura Vetik24. August 2016

15.-17. septembril toimub Tallinnas rahvusvaheline kontaktseminar õpetajatele eTwinningu projektipartnerite leidmiseks ning uute projektide loomiseks. Seminaril saab osaleda ka 10 Eesti õpetajat, oodatud on just maakoolide õpetajad.

Kontaktseminar keskendub eri õppeaineid lõimivate eTwinningu projektide loomisele, kaasates eri vanuses õpilasi ning andes õpetajatele suurepärase võimaluse koostöö tegemiseks innovaatiliste veebipõhiste tööriistade abil. eTwinningu projektide eesmärk on arendada õpilastes 21. sajandi oskusi ning aidata kaasa nende ettevalmistamisele tulevaseks tööeluks.

Kontaktseminaril on õpetajatel võimalus leida projektipartnereid, koostada projektiplaani ning kavandada tegevusi, saades seejuures abi eTwinningu ekspertidelt ja kolleegidelt. Seminari jooksul tutvuvad osalejad edukate projektidega ning õpivad kasutama Twinspace keskkonda, mis abistab õpetajaid prjojektide läbiviimisel.

Kontaktseminaril osalevad Eesti, Austria  ja Saksamaa õpetajad, kes õpetavad lapsi vanuses 10-15. Eestist saab osaleda 10 õpetajat, osalemine on tasuta! Palume saata osalustaotluse 2. septembriks 2016. Osalemine ei eelda varasemat eTwinningu projektitöö kogemust.

Tutvu päevakavaga ning esita taotlus.

eTwinning on tasuta ja turvaline platvorm Euroopas, kus õpetajad saavad sidemeid luua, koostööprojekte arendada ja ideid jagada. eTwinningu tegevust Eestis koordineerib Hariduse Infotehnoloogia Sihtasutus.

Samal teemal:

Haridus- ja Noorteamet