Nutikat uut kooliaastat!


Avaldaja:Madli Leikop01. September 2016

Algab uus, 2016/17. õppeaasta. Hariduse Infotehnoloogia Sihtasutus ja Koolielu portaal soovivad ilusat tarkusepäeva ja ootame taas õppima õpetajaid!

HITSA Innovatsioonikeskuse juhataja Ene Koitla

Tere tulemast kooli! 

Augustikuu viimane nädal andis igal pool mõista – liikluses, kaupluses ja muus melus –, et läheneb tänane tähtis päev, 1. september. Tore on astuda kooli, kus sind tervitab rõõmsalt silt „Tere tulemast meie kooli!“. Endalgi tekib kohe tunne, et sooviks siia jääda ja õppida. 

1. septembril on ilus nimi – tarkusepäev. Paneb ennastki mõtlema, et kus siis mina täna ja edaspidi tarkust ammutan, ning tekitab tahtmise ka lapselikult ja õhinal, astrid käes, üle kooliläve astuda. 

HITSA on suvest ammutanud palju energiat ja uusi vahvaid mõtteid, mida teiega algaval õppeaastal jagada. Nutiklassis on tolm pühitud ja uued vidinad ootavad põnevusega särasilmseid õpetajaid, et õppeaasta tuleks igati innovaatiline. Palju põnevaid üritusi ja kohtumisi ootab meid ees, et meie digipädevused areneksid ja digipööre koolielus igapäevaselt kinnistuks. Tuleb igati töine ja meeleolukas sügis, talv ja kevad.

Nutikat uut kooliaastat!

Foto: Koolielu arhiiv.