IT Kolledž ja Helmes kutsuvad avalikule loengule „Quick Start - kiiresti ja edukalt ideest tarkvarani“


Avaldaja:Madli Leikop07. November 2016

Teisipäeval, 8. novembril 2016 kell 13.00 toimub IT Kolledžis avalik loeng teemal „Quick Start - kiiresti ja edukalt ideest tarkvarani“.

Helmes AS-i analüütik Kaisa Soovik ja ärisuuna juht Deniss Ojastu räägivad, kuidas tõsta edukate tarkvaraprojektide osakaalu 99%-ni.

Avalik loeng on inglise keeles ja toimub IT Kolledži õppehoones Mustamäel, Raja 4C, auditooriumis 314.

Avalikust loengust toimub ka otseülekanne IT Kolledži kodulehel http://www.itcollege.ee.

Liitu avaliku loenguga Facebookis (https://www.facebook.com/events/1436560043040974/).

IT Kolledži avalike loengute sarjas esinevad silmapaistvad praktikud ja teoreetikud info- ja kommunikatsioonitehnoloogia valdkonnast eesmärgiga tutvustada nii tudengitele kui laiemale avalikkusele info- ja kommunikatsioonitehnoloogia olulisi kontseptsioone, arenguid ja teooriaid. Üritused on tasuta ja avatud kõigile soovijatele (http://www.itcollege.ee/avalikud-loengud/.

Eesti Infotehnoloogia Kolledž on 2000. aastal loodud rakenduskõrgkool, mida haldab Hariduse Infotehnoloogia Sihtasutus (HITSA). IT Kolledžis saab omandada rakendusliku kõrghariduse õppekavadel IT süsteemide administreerimine, IT süsteemide arendus, Infosüsteemide analüüs ja ingliskeelsel õppekaval Cyber Security Engineering (Küberturbe tehnoloogiad). Kokku õpib IT Kolledži päevases, õhtuses ja kaugõppes üle 1040 õppuri.

Allikas: IT Kolledži pressiteade. 

Samal teemal: