Strawbees ja Quirkbot tasuta koolitus robootikaõpetajatele


Avaldaja:Laura Vetik08. Märts 2017

HITSA ja Rekato kutsuvad robootikaõpetajaid 14. märtsil kell 14.00 HITSA Nutiklassis toimuvasse praktilisse töötuppa, kus tutvustatakse uut haridusrobotit Quirkbot ning prototüüpimise vahendit Strawbees.

Töötoa viib läbi Quirkboti esindaja Kristofer Hagbard Rootsist, jagades teiste koolide kogemust auhinnatud prototüüpimise vahendiga Strawbees, millega saab luua nii väikeseid kui suuri mehhaanilisi objekte ehituskõrsi ning tavalist pappi kasutades. Töötoas demontreeritakse ka innovaatilist haridusrobotit Quirkbot, millega arendada põnevaid valgus-, liikumis- ja interaktiivseid projekte.

Need kaks vahendit pakuvad unikaalset viisi, kuidas lastele õpetada loovat programmeerimist ja jutustada lugusid läbi elektroonika ning mehhaanika. Strawbees ja Quirkbot on saavutanud populaarsuse üle maailma nii koolides, teaduskeskustes kui ka huviringides ning kodudes. Koolitusel on kõigil osalejatel võimalus ise vahendeid proovida, ehitada ja ka programmeerida.

Töötoas osalemine on tasuta, kuid vajalik on eelregistreerumine: http://www.rekato.ee/et/content/strawbees-ja-quirkbot-koolitus. Töötuba viiakse läbi inglise keeles. 

Tegemist on 8 märtsil toimuma pidanud koolitusega, mis koolitaja haigestumise tõttu 14. märtsi peale tõsteti.

Foto: Strawbees koduleht

Samal teemal:

Haridus- ja Noorteamet