Räpina Aianduskooli loodusteemaline loominguvõistlus "Loomerõõm"


Avaldaja:Katrin Uurman21. Märts 2017

Räpina Aianduskool kutsub üldhariduskoolide õpilasi osalema loodusteemalises omaloominguvõistluses "Loomerõõm". Oodatud on joonistused ja kirjandid.

 

Õpilaste omavaheline mõõduvõtt toimub kahes kategoorias - joonistus ja kirjand. 

Joonistusvõistlusele on oodatud 3.-4. ja 5.-6. klassi õpilaste tööd. Võistlusele on oodatud vabalt valitud tehnikas joonistustööd autori unistuste aiast, tema lemmiktaimedest või südamelähedasest nurgakesest looduses. 

Kirjandivõistlusele on oodatud 7.-8., 9.-10. ja 11.-12. klassi õpilaste tööd. Kirjandeid oodatakse teemadel „Kõnnin oma unistuste aias”, „Minu vanaema/ema aed (õunapuu, lillepeenar)”, „Ühe koduaia lugu”. Kuna nii mõnigi koduaia või -metsa puu on olnud tunnistajaks sündmustele, mis on autori lähedaste elu muutnud, võiks oma  kirjandis ühendada puu ja inimeste saatuseloo. Sobiva pealkirja oma loole valib kirjutaja ise. 

Võistlustööde esitamise tähtaeg on 5. mai 2017. a. Tööle lisada kooli ja autori nimi, klass, autori kontaktandmed ja juhendaja nimi.

Parimate tööde autoreid ootavad auhinnad, mis antakse üle Räpina linna Hea Kodu päevade tunnustamisõhtul 26. mail 2017. a.

Kontakt: kool@aianduskool.ee

Loominguvõistlus