Vanemale kooliastmele mõeldud tõsielufilmide seansid kinos Sõprus


Avaldaja:Madli Leikop15. Mai 2017

Veel on vabu kohti! Õppeaasta viimaseks dokumentaalfilmiks on kino Sõprus välja valinud filmi „Kogu see paanika“, mis on üdini aus film tänapäeva noorte elust, nende valikuvõimalustest, maailmavaadetest ja tulevikust.

Tõsielufilmis jälgitakse kolme aasta jooksul noorte tüdrukute sirgumist ja heidetakse intiimne pilk nende igapäevaellu. On hämmastav, kui lähedale pääseme vaatajatena tüdrukute hingele ja mõttemaailmale; kui avatult noored teismelised kaamera ees jagavad oma elu keerulisi, valulikke ning põnevaid aegu. Noortel seisavad ees keerulised tulevikuotsused. Mis saab peale keskkooli lõpetamist? Kuhu edasi, kas kooli või tööle? Millised rõõmud ja valupunktid nende otsustega kaasnevad?

Film sobib põhikooli lõpuklassidele ning gümnaasiumiastme noortele. 

Filmi treiler: https://www.youtube.com/watch?v=aCyl1aLUp2E 

Lisainfo seansside kohta: http://kinosoprus.ee/et/movie/kogu-see-paanika 

Film linastub kolmel korral: 18. ja 24. mai kell 15.00 eestikeelsete subtiitritega ning 23. mai kell 15.00 venekeelsete subtiitritega. Seanssidele eelneb umbes 10 minuti pikkune teemakohane sissejuhatus. Filmiga kaasnevad õppematerjalid, mis aitavad filmi üheskoos analüüsida. 

Kooligruppide registreerimiseks saatke meiliaadressile kool@kinosoprus.ee kooli nimi, õpilaste arv ning kuupäev, millal soovite filmi vaatama tulla. 

Pileti hind õpilastele on 3 eurot, õpetajatele on kinokülastus tasuta. 

Allikas: kino Sõprus info.

Samal teemal: