22. novembril toimub konverents "Anname teadushuvile võimaluse II"


Avaldaja:Madli Leikop23. Oktoober 2017

Eesti Teadusagentuur kutsub osalema 22. novembril toimuvale konverentsile „Anname teadushuvile võimaluse II“. Konverentsi märksõnad on koostöö, mitmekesisus, kavliteet – ​valdkonna tänased väljakutsed ja võimalikud lahendused.

Esimest korda räägiti teadushuvihariduse olulisusest ETAgi teaduskommunikatsioonikonverentsil „Anname teadushuvile võimaluse“ 2013.  aastal. Toona oli juttu teadushuvi olulisusest ja terminit teadushuviharidus kasutati esimest korda. Täna tundub teema  igapäevane, on toimunud rohkelt arenguid ning valdkonda on palju uuritud – mõned probleemidest on jäänud ja esile on kerkinud uued väljakutsed.

Sel korral tehakse kokkuvõtte vahepeal toimunust ja vaadatakse kolme märksõna – KOOSTÖÖ, MITMEKESISUS, KVALITEET – valguses otsa valdkonna tänastele väljakutsetele ja võimalikele lahendustele.

Konverentsile on oodatud teadushuvihariduses tegutsejad ja nende toetajad koolidest, ülikoolidest, kohalikest omavalitsustest, ettevõtetest ning need, kes seda valdkonda alles enda jaoks avastavad.

Konverentsi lõpus antakse üle 2017. aasta Eesti teaduse populariseerimise auhinnad.

Konverents toimub 22. novembril Tallinnas, Balti jaama paviljonis, algusega kell 10:00.

Palume ennast registreerida hiljemalt 15. novembriks 2017 aadressil  Konverents 2017  

Allikas: ETAGi info. Foto: Koolielu arhiiv. 

Samal teemal: