Tartu Tervishoiu Kõrgkool avab uksed kahes linnas


Avaldaja:Madli Leikop21. Veebruar 2018

28. veebruaril on kõik oodatud Tartu Tervishoiu Kõrgkooli avatud uste päevale.

Avatud uste päev toimub esimest korda kahes linnas - lisaks Tartule ka pealinnas Tallinnas, kus kõrgkool koolitab kuni 2022. aastani bioanalüütikuid.

„Sel korral soovime avatud uste päeva korraldada veidi teisiti. Lisaks erinevates töötubades praktilise kogemuse omandamisele on külastajatel võimalus osaleda ka infotundides,“ selgitas Tartu Tervishoiu Kõrgkooli teenuste ja koostöö koordinaator Grete Jeltsov. „Igal aastal asub kõrgkooli õppima väga erinevas vanuses ja taustaga inimesi, mis teeb meie sihtgrupi äärmiselt mitmekülgseks. Püüame avatud uste päeval pakkuda tegevusi kõigile tervishoiuvaldkonnast huvitujatele ning aidata neil jõuda otsuseni, et meie juurde tasub õppima asuda,“ lisas Jeltsov.

Õpitubades saavad osalejad harjutada elustamisvõtteid, õppida haavade õmblemist, kohtuda teraapiakoertega, määrata C-vitamiini sisaldust puuviljades ning tutvuda Tallinna haigla, bioanalüütikute ja radioloogiatehnikute tööga. Infotundides räägib oma õpikogemusest ja karjääri kujunemisest erapraksise loomiseni füsioterapeut ja vilistlane Georg Laasik, abi- ja teraapiakoerte tööd selgitab Maarja Tali ning kutseõppe võimalusi kõrgkoolis tutvustab kutseõppe osakonna juhataja Tiina Uusma. Samuti on lahti simulatsioonikeskuse, laborite ja teiste õppeklasside uksed ning toimuvad majatuurid - nii saab osaleda loengutes, lüüa kaasa seminaride aruteludes või panna käed külge praktikumis.

Avatud uste päev toimub 28. veebruaril Tartu Tervishoiu Kõrgkoolis kell 9-14 ja Tallinna Kesklinna Lastepolikliinikus kell 10-16. Täpsem informatsioon: http://www.nooruse.ee/avatuduksed.

Allikas: Tartu Tervishoiu Kõrgkooli pressiteade. 

Samal teemal: