eTwinningu veebikursusel tutvutakse projektõppe võimalustega


Avaldaja:Laura Vetik22. Märts 2018

3.-30. aprillini toimub eTwinningu portaalis eestikeelne eTwinningu veebikursus. Tegu on tutvumisringiga eTwinning portaalis eTwinningu ekspertide Mari Tõnissoni ja Varje Tippi juhendamisel. Tasuta veebiseminarile on oodatud kõik huvilised!

Kursusel osalejad saavad ülevaate eTwinning portaalist - eTwinning Livest ja Twinspacest - samuti erinevatest koostööprojektide võimalustest nii Eesti kui ka Euroopa koolide vahel. Osalejad õpivad koostama projektikava ja seda siduma projektiideega ning tutvuvad projektitööks vajalike veebivahenditega.

eTwinning Live’is saavad õpetajad reaalajas suhelda ja oma professionaalset suhtlusvõrgustikku arendada. Õpetajate käsutuses on Adobe Connect videokonverentsi töövahend veebiürituste korraldamiseks, olgu selleks arutelu väiksemas grupis või hoopis videokonverents kuni 100 osalejale. Samuti on õpetajatel võimalus osaleda teemapõhiste võrgustike ehk Gruppide töös. Kasutajate omavahelisse suhtlemisse on lisandunud sotsiaalvõrgustiku elemente, mis hoiavad teid mugavalt kolleegide tegemistega kursis.

Erilist tähelepanu pööratakse kursusel rahvusvahelistele projektidele, kuid teretulnud on ka Eesti sisesed koostööprojektid. Veebikursusel õpitakse tundma eTwinningu portaali ning selle vahendusel rahvusvahelist projektipartnerit leidma. Tutvutakse ka kvaliteetse projekti kriteeriumitega.

Palume kõigil, kes soovivad kursuse läbida täies mahus, registreeruda tunnistuse saamiseks HITSA koolitusveebis https://koolitus.hitsa.ee/training/1570.

Toimumiskohaks eTwinning Live grupp https://groups.etwinning.net/11424/pages/page/103044.

Haridus- ja Noorteamet