Veel on vabu kohti Mindvalley tasuta noortepäevale


Avaldaja:Laura Vetik12. Juuli 2018

Laupäeval, 21. juulil 2018 kl 10-17 toimub Tallinnas Kultuurikatlas noortele suunatud üritus, kus kus astuvad üles Mindvalley University põhiprogrammi esinejad.

Mindvalley University on toonud kuuks ajaks Tallinnasse elama ja õppima rohkem kui tuhat inimest üle maailma. 21. juulil avab Mindvalley aga uksed kohalikele noortele vanuses 14-20, et kinkida tasuta seminar, kus astuvad üles Mindvalley University põhiprogrammi esinejad, nende seas ka ettevõtte loojad Vishen Lakhiani ja Kristina Mänd Lakhiani. Mindfulnessist räägib tunnustatud munk ja õpetaja Gelong Thubten. Kogemusi, teadmisi ja edulugusid jagavad ka mitmed eestlased. Näiteks Tanel Padar, Kristel Kruustük, Alar Ojastu, Keili Sükijainen ja teised. Üllatusesinejaks on Getter Jaani.

Mindvalley U projektijuhi Kadi Oja sõnul tekkis tasuta noortepäeva idee koostöös EV100 korraldustoimkonnaga. “Kuna meie tuleviku maailma loovad tänapäeva noored, siis korraldame tasuta inspiratsioonipäeva just sihtgrupile, kes on enda elus oluliste valikute tegemise etapis.“ ütles Kadi Oja.

Inspiratsioonikõneleja ja juhtimisekspert Alar Ojastu lisas: “Usun, et noore inimese jaoks ei ole midagi tähtsamat kui usk iseenda ehedasse potentsiaali saavutada elus kõik, milleks ta siia maailma on sündinud. Küsimus on aga selles, et kui 90% inimesi ei tea, miks nad siia tulnud on ja ei õppinud ei enda ega elu kohta eriti midagi ka koolis, kuidas teha võimalikult varakult tarkasid valikuid, mis looksid eeldused eluks, kus ei peaks olema see, kelle kohta öeldakse: tagantjärgi tark.”

Eesti noortele suunatud tasuta inspiratsioonipäevale (väärtus 520EUR) ootab Mindvalley osalema ligikaudu 500 noorukit üle kogu Eesti vanuses 14-20. Kõikide kandidaatide hulgast teeb valiku Mindvalley meeskond ning väljavalitutega võetakse ühendust.

“Mindvalley noortepäev: Sinu erakordne elu” kuulub EV100 laste- ja noorte programmi.

Mindvalley noortepäeva kandideerimisavaldus:

http://specialevent.mindvalley.com/noortepaev

EV100 kingitus:

http://www.ev100.ee/et/mindvalley-noortepaev-sinu-erakordne-elu

FB event:

http://www.facebook.com/events/1903804826587122

Allikas: Mindvalley University Tallinn 2018

Samal teemal: