Ida-Virumaa Kutsehariduskeskus korraldab traditsioonilist Narva suvelaata


Avaldaja:Madli Leikop07. August 2018

18. augustil korraldab Ida-Virumaa Kutsehariduskeskus Narva linnavalitsuse toetusel traditsioonilist Narva suvelaata Ida-Virumaa Kutsehariduskeskuse koolimaja ees. Lisaks laiale kaubavalikule ootab külalisi huvitav programm, mis pakub tegemisi igaühele.

Laat toimub Narvas adressil Kreenholmi 45 kell 10.00-16.00. Seekord on oodata kauplejaid nii Eestist kui ka Lätist, Leedust ja Venemaalt.

Ida-Virumaa Kutsehariduskeskuse IT-osakond viib mängulises vormis läbi töötoa „Lõbus  infotehnoloogia“, uksed avab ka fototuba „Proovi kutse“, kus iga soovija saab endast pildi erinevate elukutsete atribuutidega. Tahad proovida, kuidas sobib sulle peakoka müts või ehitaja kiiver – tule fototuppa!

IVKHK infotelgist leiab vajaliku informatsiooni õppimis- ja täiendamisvõimaluste kohta ja saad valida õpilaste valmistatud suveniiritooteid.

Kui eelmisel aastal valmistas Ida-Virumaa Kutsehariduskeskus kõige pikema grillvorsti Ida-Virumaal, siis sel aastal valmib maailma suurim rahvuslik võileivatort EV100. Toitlustuse osakonna õpetajad koos õpilastega otsustasid valmistada vabariigi sünnipäeva auks suure eesti rahvusteemalise juubeli-võileivatordi. Lisaks pakutakse laadalistele õpilaste omavalmistatud gurmeeburgerid. 

foto-73.jpg

Lapsi ootab mini-loomaaed sõbralike kitsede, laamade, küülikute ja kanadega. Saab hobusega sõita, hüpata batuutidel ja lustida karussellil.

Liikluse korraldusega  ja laada päevakavaga saab tutvuda aadressil http://www.narvalaat.ee.

foto-67.jpg

Allikas: Ida-Virumaa Kutsehariduskeskuse pressiteade. Fotod: Ruslan Motõžen.

Samal teemal: