6.-7. oktoobril toimub 18. Noore Muusiku Kooli õppelaager


Avaldaja:Margit Kink26. September 2018

Märksõnad:

Ained:Muusika,

Laagris täiendatakse teadmisi muusikateoorias ning õpitakse tundma rütmika põnevat ja mitmekesist maailma. Tutvutakse ka muusikaõpingutes vajaminevate arvutiprogrammidega ning arendatakse lavalist väljendusoskust.

Kutsume muusikahuvilisi gümnaasiumiõpilasi osalema Noore Muusiku Kooli õppelaagris! See on juba 18. laager! Laagrisse on oodatud kõik vähemalt 16aastased noored, kes mängivad pilli ja kaaluvad võimalikku edasiõppimist muusika vallas. Noore Muusiku Kool pakub ainulaadset võimalust arendada oma muusikaalaseid oskusi, avardada teadmisi ning musitseerida koos teiste noorte muusikutega. 

Laagris täiendatakse teadmisi muusikateoorias ning õpitakse tundma rütmika põnevat ja mitmekesist maailma. Tutvutakse ka muusikaõpingutes vajaminevate arvutiprogrammidega ning arendatakse lavalist väljendusoskust. Lisaks saavad laagris osalejad külastada XVI Pärimusmuusika Lõikuspidu.

Õppetööd viivad läbi TÜ Viljandi Kultuuriakadeemia muusikaosakonna õppejõud ning üliõpilased.

Kõik Noore Muusiku Kooli õppurid saavad tõhusa ettevalmistuse jätkamaks oma muusikaõpinguid Viljandi Kultuuriakadeemias või mõnes teises muusikaharidust pakkuvas koolis.

Lisainfo ja registreerumine: http://www.kultuur.ut.ee/taiendusope/noore-muusiku-kool