Ida-Virumaa Kutsehariduskeskus kutsub jõule tähistama


Avaldaja:Madli Leikop05. Detsember 2018

Ida-Virumaa Kutsehariduskeskuses algavad jõuluüritused, kuhu oodatakse kõiki, kes soovivad osta jõulukinke, maitsta jõuluhõrgutisi ja viibida jõulumeeleolus.

8. detsembril 10.00-15.00 toimub Jõhvis üllatusi ja jõulurõõmu pakkuv traditsiooniline Viru Jõululaat. Üritus on lisaks kauplemisele täis vahvaid tegevusi kogu perele. Oma tooteid müüvad ligi 50 kaupmeest ja käsitöölist Eestist ja Lätist. Külastajad saavad osaleda IVKHK õpilaste-õpetajate korraldatud meistriklassides ja töötubades, kus saab valmistada jõulukingitusi. Koos pagarite ja kokkadega saab kaunistada piparkooke ning õpperestoran La Fourmi pakub maitsvaid jõuluroogi. Ehitajate töötoas “Dekoratiivviimistlus” on võimalik meisterdada, keevituseriala õpetajad ootavad huvilisi tegelema metallitöödega keevitussimulatsiooni õpitoas, “Papa Carlo” töötoas saab tutvuda puidutöötlusega, IT-entusiaste tervitavad robot ja fotolabor ning juuksurite juures saab sättida soengut ja teha jõulumeiki. Erilises “Imede laboris” on veel mõndagi üllatusena varuks ning laste alal on miniloomaaed. 

13. ja 14. detsembril kell 11.00-20.00 avab Sillamäel esimest korda oma uksed Meistrite Jõululinnak. Töötab jõulukohvik, jõulufotopark, jõuluvõlu ruum. Toimuvad meistriklassid ja töötoad, näiteks küünla kaunistamise töötuba, päkapikkude ja jõuluvana meisterdamiskojas valmistatakse omapäraseid jõulukaarte. Töötab käsitöölaat, toimub jõulutrenn „Ema ja väike laps“, kõik soovijad saavad teha jõuludekoratsioonidega fotot. 

thumbnail (2).jpg

15. detsembril jätkame Narva talvelaadal! Päeva jooksul toimub jõululaat kooli majas, õpilased korraldavad koos õpetajatega meistriklasse,  õpperestoran Manufaktuur pakub maitsvaid jõuluroogi,  toimub Narva heategevuslik jõulujooks.

Kõikidel üritustel  saab täiendavat infot sisseastumise kohta Ida-Virumaa Kutsehariduskeskusesse.

Kõikidele üritustele on sissepääs tasuta!

Allikas ja fotod: Ida-Virumaa Kutsehariduskeskuse pressiteade