Tartu Mänguasjamuuseum tähistab 25. sünnipäeva perepäevaga


Avaldaja:Madli Leikop17. Mai 2019

Laupäeval, 18. mail tähistab Tartu Mänguasjamuuseum vinge veerandsaja möödumist muuseumi asutamisest ning kutsub kõiki muuseumi sõpru selle auks korraldatavale suurele perepäevale.

Hommikul kell 11 algaval sünnipäevapeol saab mängida ja meisterdada, keerutada õnneloosiratast ja kuulata häid endeid saabuvateks suvekuudeks, vaadata Barbie näitust sootuks teistsuguses valguses, osaleda purjekate võidusõidus ning muidugi süüa sünnipäevakooki. Peol antakse üle ka auhinnad parimatele mänguasjamuuseumi teemalisel joonistusvõistlusel ja fotode kogumise kampaanias osalejatele. Sünnipäevapidu on kõigile tasuta. 

Sünnipäevategevused kestavad kuni 15.00, muuseum on avatud kuni 17.00. Samal õhtul toimuval Muuseumiööl on mänguasjamuuseum suletud, seepärast tasubki juba hommikul varakult peol kohal olla! 

manguasjamuuseumi_synnipaev.jpg

Tartu Mänguasjamuuseum ja Teatri Kodu asuvad Tartu vanalinnas Lutsu tänaval ja on aastaringselt avatud kolmapäevast pühapäevani kell 11-18. Lisainfot näituste, teatrietenduste ja õpitubade kohta saab aadressilt http://www.mm.ee või telefonil 7461 777. 

Allikas: Tartu Mänguasjamuuseumi info

Samal teemal: