Väikesed kodu-uurijad alustavad kümnendat tegevusaastat


Avaldaja:Madli Leikop07. Oktoober 2019

Käesoleval õppeaastal on Eesti Lugemisühingu ja Järvamaa Muuseumi poolt korraldatud kümnenda väikeste kodu-uurijate uurimistööde võistluse teema „Meie kandi keel ja kombed“.

2020. aasta septembrikuus peame väikeste kodu-uurijate tegevuse kümnendat sünnipäeva. Et seda tähtpäeva rõõmsalt ning pidulikult üheskoos tähistada, kutsuvad Eesti Lugemisühing ja Järvamaa Muuseum kõiki 3. - 6. klassi õpilasi uurima enda või sugulaste kodukandis vähem või rohkem levinud sõnu, vahvaid ütlemisi, tähtpäevade pühitsemise kombeid, peretraditsioone ja muud, mis uurimistööde võistluse üldteemaga „Meie kandi keel ja kombed” kokku sobib

Võistluse korraldajad ootavad 3.-6. klasside õpilaste käsitsi kirjutatud individuaalseid või kollektiivseid uurimistöid 16. märtsiks 2020 Järvamaa Muuseumi aadressil Lembitu 5 Paide 72702. Võistlustööle palume lisada juhendaja telefoninumber ja meiliaadress.

Kodu-uurimistöö koostamise juhendi leiavad huvilised Eesti Lugemisühingu http://www.lugemisyhing.ee või Järvamaa Muuseumi www.jarvamaamuuseum.eekodulehelt. 

Küsimustega võite julgesti pöörduda aadressil lugemisyhing@gmail.com.

Allikas: korraldajate info. Foto: Koolielu arhiiv.

Samal teemal:

Haridus- ja Noorteamet