Osale koolituspäeval "Avastamisrõõmu teaduskeskusest" 25. novembril


Avaldaja:Eva-Liisa Orula06. November 2019

Eesti Keskkonnahariduse Ühing jätkab sel õppeaastal keskkonnahariduse koolituspäevade sarjaga. Uue hooaja esimesel koolituspäeval 25. novembril tutvume Energia avastuskeskuse haridustegevustega.

Keskkonnahariduse koolituspäeval tuleb juttu teaduskeskustest keskkonnahariduse toetajatena. Sarnaselt teistele teaduskeskustele selgitab ka Energia avastuskeskus rohujuure tasandil fenomene, millel baseeruvad komplekssemad süsteemid looduses. Koolituspäeval räägime teaduskeskuste ja keskkonnahariduse seostest, toome näiteid keskuse haridusprogrammidest ning tutvustame keskuse valdkondadega seotud järeltegevusi. Tutvu koolituspäeva kavaga.

Keskkonnahariduse koolituspäev on 25. novembril kella 10.00–17.00 Energia avastuskeskuses Tallinnas. Osalemine on tasuta. Toitlustuse hind on 7 eurot (sisaldab hommikukohvi koos suupistetega), lõunasöök omal käel. Registreerumine on avatud 20. novembrini või kuni kohti jagub: https://forms.gle/PNC8CHLAwjZmPbmR7.

Koolituspäevale on oodatud õpetajad, loodus- ja keskkonnahariduskeskuste töötajad, haridusasutuste juhid, õpetaja eriala üliõpilased, loodus- ja keskkonnaorganisatsioonide töötajad ning teised huvilised.

Koolituspäeva korraldab Eesti Keskkonnahariduse Ühing koostöös Energia avastuskeskusega, toetab Keskkonnainvesteeringute Keskus.

Keskkonnahariduse koolituspäevade sarjas tutvustame loodus- ja keskkonnahariduskeskuste tegevusi, sihtrühmi ja eripärasid. Eesmärk on täiendada osalejate erialaseid oskusi, arendada keskkonnahariduse võrgustikku ning teavitada koole keskkonnahariduse võimalustest.

Lisainfo:
Eva-Liisa Orula
Eesti Keskkonnahariduse Ühingu projektijuht
Tel 5342 2139
ekhyhing@gmail.com
http://www.ekhyhing.ee

Haridus- ja Noorteamet