Ida-Virumaa Kutsehariduskeskuse Viru jõululaat ja Narva talvelaat


Avaldaja:Madli Leikop03. Detsember 2019

Ida-Virumaa Kutsehariduskeskuse traditsiooniline Viru Jõululaat toimub Jõhvis 14.detsembril kell 10:00–15:00 ja Narva talvelaat 7. detsembril kell 10:00–15:00 Narvas.

Viru jõululaat

Laat algab kell 10.00. Lisaks kauplemisele on laat täis vahvaid tegevusi kogu perele. Oma tooteid müüvad ligi 50 kaupmeest ja käsitöölist Eestist ja Lätist. Laada külastajatele pakutakse kodutarbeid ja jõulukingitusi, maiustusi ja lihakraami, ehteid ja suveniire. Külastajad saavad osaleda IVKHK õpilaste-õpetajate korraldatavates meistriklassides ja töötubades, kus saab valmistada jõulukingitusi. Koos pagarite ja kokkadega saab kaunistada piparkooke ning õpperestoran La Fourmi pakub maitsvaid jõuluroogi. Ehitajate töötoas “Dekoratiivviimistlus” on võimalik meisterdada, keevituseriala õpetajad ootavad huvilisi tegelema metallitöödega “Keevitussimulatsiooni” õpitoas, “Papa Carlo” töötoas saab tutvuda puidutöötlusega, IT-entusiaste tervitab fotolabor ning juuksurite juures saab sättida soengut ja teha jõulumeiki. Nii mõnigi üllatus on varuks erilises “Imede laboris”.

Laat toimub Jõhvi õppekoha F-korpuse 1. ja 2. korrusel, aadressil Kutse 13. Sisse pääseb Tammsaare tänava poolt.

Narva talvelaat

Ürituse korraldab Ida-Virumaa Kutsehariduskeskus koostöös Narva linnaga. Talvelaat toimub Ida-Virumaa Kutsehariduskeskuse Narva koolimajas, Kreenholmi 45 aadressil.

Talvelaadal pakuvad kohalikud ja Eesti naaberriikide kaupmehed ja käsitöölised oma tooteid igale maitsele.

Rohkem infot siin: http://narvalaat.ee/talvelaat/est/index.html.

Allikas. Ida-Virumaa Kutsehariduskeskuse pressiteade. Foto: Koolielu arhiiv. 

Haridus- ja Noorteamet