Mainekas rahvusvaheline keevitusvõistlus „Viru Welder“ toimub taas


Avaldaja:Madli Leikop25. Veebruar 2020

Kategooriad:Konkursid, Kutseharidus

Juba 13. korda kogu​nevad Ida-Virumaa Kutsehariduskeskuse katuse alla parimad võistkonnad Eesti ja ​ naaberriikide kutsekoolidest.

Võistlema tulevad keevitajad Eestist, Venemaalt, Ukrainast, Lätist ja Leedust. Eesti koolidest osalevad Tallinna Lasnamäe Mehhaanikakool, Pärnumaa Kutsehariduskeskus, Viljandi Kutseõppekeskus, Rakvere Ametikool, Tartu Kutsehariduskeskus ja kindlasti Ida-Virumaa Kutsehariduskeskus. 

„Viru Welder“  on aastatega muutunud Ida-Virumaa Kutsehariduskeskuse brändiks. See on ainulaadne võistlus Eestis, mis on suunatud nimelt keevitajatele. Võistlejatele on loodud ergutav ja turvaline keskkond. Nad peavad näitama oma oskusi nüüdisaegsetel keevitussimulaatoritel ja -aparaatidel. Üritusel valitsev võitlusvaim motiveerib pingutama ning kõrgeima​t tulemust saavutama. Tulemusi hindab metallivaldkonna tipptaseme spetsialistidest žürii. 

„Viru Welder 2020“ keevitusvõistlusel selgitatakse parim MIG/MAG, MMA keevitaja, parim TIG keevitaja ja parim võistkond. Võistlus koosneb kahest osast, esimene osa on teoreetiline ja teine osa praktiline. 

„Viru Welder 2020“ toimub 27. veebruaril Ida-Virumaa Kutsehariduskeskuse Jõhvi õppekohas aadressil Kutse 13, F-korpuse keevituslaboris. Keevitusvõistlus algab kell 9.00 ja autasustamine on planeeritud kell 16.00. 

VW-2020-logo.jpg

Allikas: korraldajate info.