Mess tutvustab välismaal õppimise võimalusi


Avaldaja:Madli Leikop03. Märts 2020

Kõik välismaal õppimise kohta Tallinnas Radisson Blu Hotel Olümpias 12. märtsil toimuval messil. Miks tasub külastada messi ja mis on huvitav külastajate jaoks?

Kõigepealt on mess ainulaadne võimalus saada teavet maailmakuulsate õppeasutuste esindajatelt, nii-öelda otseallikast. Paljusid osalejaid esindavad nende juhid ja juhtivspetsialistid. Näitusel osalejate geograafia on tõesti muljetavaldav - Suurbritannia, Ungari, Kreeka, Portugali, Hispaania, USA, Poola, Austraalia, Venemaa, Saksamaa ja teiste riikide õppeasutused. 

Õppeasutused demonstreerivad igale vanusele ja igaks otstarbeks mitmesuguseid õppekavu: keskharidus, kutseharidus, bakalaureuse- ja magistriprogrammid, MBA, kaugõppevõimalused, erisugused inglise keele kursused Suurbritannias, Iirimaal, USA-s, Portugalis ja teistes riikides, parimad võimalused suvevaheaja veetmiseks välismaal. 

Näitus "Rahvusvahelise hariduse päevad" on praegu populaarne tuhandete koolilaste ja nende vanemate, üliõpilaste, noorte ja täiskasvanute seas. Üha enam äriringkondade esindajaid tunnistab näitust suurepärase platvormina õppelepingute sõlmimiseks. 

Baltic Council for International Education spetsialistid jagavad messil infot sisseastumise kohta välismaa koolidesse, kolledžitesse ja ülikoolidesse, keelereiside kohta, sh ka grupireisid Suurbritanniasse, Portugali, USAsse, Maltale jt. 

Baltic Council for International Education on rahvusvaheliste eksamite keskus Lätis (IELTS, Cambridge English, Aptis). Messil on võimalik saada infot BUSSATS, Ukiset testide kohta, mis on vajalikud sisseastumiseks Suurbritannia erakoolidesse. Stipendiumid, eripakkumised ja tasuta õppevõimalused.

Messi ajal toimuvad ka erinevad seminarid ja presentatsioonid, mida korraldavad õppeasutuste esindajad.

Info seminaride kohta: https://bit.ly/32IlgQS
Lisainfo messi kohta: https://bit.ly/2TeP9oM 

Rahvusvahelise hariduse päevad

12. märtsil Tallinn Radisson Blu Hotel Olümpia konverentsikeskus (Liivalaia 33)

Messi tööaeg: 10.00 – 18.00

Sissepääs on tasuta.

Messi korraldaja: Baltic Council for International Education.

Allikas: korraldajate info.

 

Haridus- ja Noorteamet