TalTechi rektorikandidaatide debatid


Avaldaja:Madli Leikop21. Aprill 2020

TalTech valib rektori 18. mail.

Ülikooli erinevad üksused on kutsunud rektorikandidaadid oma liikmetega kohtuma, neist debattidest kolme kannab ülikool ka avalikult üle – tudengite, haldus-tugistruktuuri töötajate ja suurt avalikku debatti ülikooli arengust laiemalt. Kõik debatid toimuvad virtuaalselt.

Kõik debatid kantakse üle siin: http://www.taltech.ee/valimised2020 

Tehnikaülikooli rektoriks kandideerivad ametisolev rektor akadeemik Jaak Aaviksoo, TalTechi ehituse- arhitektuuri instituudi direktor akadeemik Jarek Kurnitski ning Tallinna Ülikooli praegune rektor professor Tiit Land.

Uus rektor astub ametisse 1. septembril 2020.

22. aprill kell 15

TalTechi rektorikandidaatide debatt: tudengite eri. Kandidaadid arutlevad just tudengeid puudutavatel ja neid huvitavatel teemadel. Debatti korraldab TalTechi üliõpilaskond, seda modereerib kauaaegne tudengiaktivist ning tehnikaülikooli magistrant Martin Malm.

28. aprill kell 15

TalTechi rektorikandidaatide debatt: tugitöötajate eri. Akadeemilise personali kõrval mängivad ülikoolis olulist rolli ka tugitöötajad. Sellel debatil just nendel teemadel räägitaksegi. Debatti modereerib TalTechi tugitöötajate esindaja ülikooli senatis Tõnis Liibek.

8. mai kell 14

TalTechi rektorikandidaatide avalik debatt. Aruteludele paneb punkti avalik rektorikandidaatide debatt, mis suunatud nii ülikooliperele kui ka laiemale avalikkusele – jutuks tulevad nii tehnikaülikooli arengusuunad kui roll ühiskonnas. Debatti modereerib Urmas Vaino.
 

Allikas: Tallinna Tehnikaülikooli pressiteade