Algab talvine vastuvõtt TTÜsse


Avaldaja:Kristi Semidor04. Jaanuar 2011

Talvine vastuvõtt Tallinna Tehnikaülikooli toimub 5.-13. jaanuarini. TTÜ ootab üliõpilasi ühele rakenduskõrgharidus-, kolmele bakalaureuse- ja 17 magistriõppe erialale. Sõltuvalt erialast on õppetöö kas päevases või kaugõppes ning lisaks eesti keelele ka inglise ja/või vene keeles. TTÜ ootab tudengeid nii Mustamäele kui ka Kuressaare Kolledžisse.

Kaugõppesse saab kandideerida bakalaureuseõppe ärinduse erialale ning Kuresaare Kolledži rakenduskõrgharidusõppe väikeettevõtluse erialale.
 
Päevasesse ja kaugõppesse saab kandideerida õigusteaduse ning rahvusvaheliste suhete erialadele. Õigusteaduse eriala saab õppida eesti ja inglise keeles, rahvusvahelisi suhteid aga eesti, inglise ja vene keeles. Kaugõpe on mõlemal erialal eestikeelne.
 
Magistriõppesse saab kandideerida järgmistele erialadele: elektriajamid ja jõuelektroonika, geotehnoloogia, logistika, elektroonika ja bioonika, informaatika, arvutisüsteemid, keemia- ja keskkonnakaitse tehnoloogia, materjalitehnoloogia, toidutehnika ja tootearendus, mehhatroonika, soojusenergeetika, tootearendus ja tootmistehnika, tehniline füüsika, rakenduskeemia ja biotehnoloogia, personalitöö ja -arendus, rahvusvahelised suhted ja Euroopa uuringud ning õigusteadus.
 
Sisseastumisavaldusi saab esitada 5.-13. jaanuar internetis http://www.sais.ee ning TTÜs kohapeal (Ehitajate tee 5) esmaspäeval, kolmapäeval ja reedel kell 10.00-15.00 ning teisipäeval ja neljapäeval kell 13.00-18.00. Soovitatav on eelnevalt esitada avaldus sisseastumise infosüsteemis SAIS ja siis tulla kohapeale vajalikke dokumente tooma ning lepingut sõlmima. Soovi korral võib lepingu sõlmida ka digiallkirjaga.
 
Vastuvõtt kõrghariduse katkestanute haridustee jätkamise programmi TULE  (Tule Uuesti, Lõpeta Edukalt) õppekohtadele on TTÜs 21.-28. jaanuar 2011. 
 
Lisainfo
bakalaureuseõpe: http://vastuvott.ttu.ee/index.php?id=10586
magistriõpe:  http://vastuvott.ttu.ee/index.php?id=10590
TULE programm: http://www.ttu.ee/ope/oppeinfo/tule-programmi-info/
 
Tallinna Tehnikaülikool
Lisatud 4. jaanuaril 2011

Harno logo