ESÕS-il ja IT-grupil on nüüd ka blogid!


Avaldaja:Aimi Jõesalu20. Jaanuar 2011

Kategooriad:Kasulik teada

Et edastada infot oma õpetajatele, võtsid Eesti Saksa Keele Õpetajate Seltsi eestseisus ja seltsi IT-grupp kasutusele blogid.

Eks ikka tänu Tiigrihüppe Sihtasutusele ründavad taolised innovaatilised ideed meie õpetajaid! Need toredad ja asjalikud koolitused ja töövahendid Koolielus, õppematerjalid, ideelaadad, toredad õppimisüritused, artiklid jne on eeskujuks ja innustavaks jõuks väga paljudele meist.

Seoses sellega, et ESÕS-i kodulehekülg on uuendamisel ja see võtab aega (nagu paljud e-tööd!), aga uued ideed, uudised, sündmused,  koolitused, võistlused, lingid vajavad edastamist, tuli IT-grupp mõttele, luua saksa keele õpetajatele kõigeks selleks blogi. Aega kahjuks võttis, aga asja sai!

Blogi on ju imelihtne ja süsteemne vahend! ESÕS-i blogi on siin: http://www.edlvblog.wordpress.com.

ESÕS-i IT-grupp on oma tegevuste kajastamiseks samuti loonud blogi:  http://www.itgrupp.wordpress.com. Kuna IT-grupi live online–koolitused jätkuvad ka sel õppeaastal, siis IT-Gruppe bildet II koolitustundide kohta leiab infot just sellest  blogist. Need koolitused on eesti keeles ja peamiselt tutvustatakse seal  erinevaid e-keskkondi, mida saab edukalt kasutada keelte õppimisel ja õpetamisel. Seni on  koolitustel osalenud küll ainult saksa keele õpetajad, aga teretulnud on tegelikult kõik huvilised. Info selle kohta, missugused tehnilised tingimused peavad olema täidetud, et saada muretult osa e-keskkondadest ja kolleegide kogemustest, leiab iga  huviline taas blogis.

Loodame, et tunneme veel kaua mõnu blogides toimetamisest ja  lugejatele jätkub pidevalt  uut ja huvitavat!

IT-grupi nimel Aimi Jõesalu