Uudiste arhiiv

 •  

  IT-tudengid lõid rahvusvahelise töörände edendamiseks võiduka platvormi

  12. Mai 2016
  Tartu ülikooli arvutiteaduse tudengite platvorm NomadCard võimaldab üle maailma ligipääsu co-working ehk jagatavatele tööpindadele, mida saab kasutada kaugtöö tegemiseks. Selle ideega võitsid bakalaureusetudengid tänavuse TransferWise´i hackathon´i ehk tarkvaraarenduse intensiivürituse finaali.
  Arhiveeritud.
 • Algab aardejaht raamatukogus

  Algab aardejaht raamatukogus

  12. Mai 2016
  Tallinna päeva eel, 14. mail stardib laste otsimis- ja orienteerumismäng „Aardejaht“, mis viib usinad otsijad kuu aja vältel kõigisse Tallinna Keskraamatukogu raamatukogudesse kriminaalseid juhtumeid lahendama. Tublimatele osalejatele on auhinnaks mõnus lugemisvara.
  Arhiveeritud.
 •  

  Algas konkurss “Aasta võõrkeelealane tegu 2016″

  11. Mai 2016
  Sihtasutus Archimedes kutsub osalema Euroopa Komisjoni ja Haridus- ja Teadusministeeriumi keeleõppe tunnuskirja konkursil “Aasta võõrkeelealane tegu 2016″.
  Arhiveeritud.
 • Muuseumiöö Tartu Ülikooli muuseumides

  Muuseumiöö Tartu Ülikooli muuseumides

  11. Mai 2016
  Muuseumiööl lainetab Tartu Ülikooli muuseumides nii elektromagnetspektri lainepikkuste laineid kui ka Läänemere ja helilaineid.
  Arhiveeritud.
 •  

  Ootame tagasisidet HITSA IT-teenuste kohta!

  11. Mai 2016
  Kutsume osalema uuringus, mis käsitleb rahulolu HITSA IT-teenustega, ning andma tagasisidet IT-teenuste kasutamise ja toimimise kohta. Küsimustiku täitmine võtab aega kuni 10 minutit.
  Arhiveeritud.
 •  

  Uuring: potentsiaalne sisseastuja hindab enim Tartu ülikooli hariduse kvaliteeti

  11. Mai 2016
  TNS Emori ülikoolide maineuuring kinnitas, et juba kaheksandat aastat on Eesti mainekaim ülikool Tartu ülikool. 15–19-aastased noored, praegused ja tulevased sisseastujad, hindasid kõrgelt ülikooli edukust ja pakutava hariduse kvaliteeti.
  Arhiveeritud.
 •  

  Tartu Tervishoiu Kõrgkooli rektoriks valiti Ulla Preeden

  11. Mai 2016
  Tartu Tervishoiu Kõrgkoolile rektori valimiseks kogunes täna valimiskogu, kes otsustas teha haridus- ja teadusministrile ettepaneku sõlmida tööleping Ulla Preedeniga.
  Arhiveeritud.
 • Jalutuskäik Tallinna vanalinna rohealadel

  Jalutuskäik Tallinna vanalinna rohealadel

  10. Mai 2016
  Eesti Loodusainete Õpetajate Liit kutsub ka tänavu õpetajaid tutvuma koduümbruse loodusega. Oodatud on nii loodusainete kui ka teiste õppeainete õpetajad. Väljasõite toetab Tallinna Linnakantselei. Huvikäikude sari algab teisipäeval, 24. mail, mil tutvutakse Tallinna vanalinna rohealadega.
  Arhiveeritud.
 • “Saapasääre saag” on Stokkeri tööõpetuse meistrivõistluste võidutöö

  “Saapasääre saag” on Stokkeri tööõpetuse meistrivõistluste võidutöö

  10. Mai 2016
  Teaduskeskuses AHHAA peetud Stokkeri tööõpetuse meistrivõistluste finaalis tuli esikohale Tõrva Gümnaasiumi 9. klassi õpilane Risto Riiet tööga “Saapasääre saag”. Teise koha sai sama kooli võistkond tööga “Sepatsentrum”.
  Arhiveeritud.
 • Euroopa Liidu loodusteaduste olümpiaadi võistlejad tulevad laborist rahva ette

  Euroopa Liidu loodusteaduste olümpiaadi võistlejad tulevad laborist rahva ette

  10. Mai 2016
  Esimest korda Euroopa Liidu loodusteaduste olümpiaadide ajaloos tuleb võistlus laboriseinte vahelt välja. Teisel võistluspäeval, 11. mail loovad võistlejad eksperimentaalülesande tulemina seadme, millega hakatakse Tartu Ülikooli keemia instituudi fuajees publiku silme ees võistlema.
  Arhiveeritud.
Haridus- ja Noorteamet