Valitsuse eraldatud toetusfondi palgaraha võib kasutada ainult õpetajatele palga maksmiseks, aga kust saavad palgaraha tugispetsialistid - sellele küsimusele otsis Delfi vastust vestlusringis.
Millist lugu Sina jagad? Kuidas on internet aidanud Sul saavutada midagi enneolematut? Käesoleva aasta konkurss on suunatud lastele ja noortele jagamaks lugusid oma veebipõhistest saavutustest.
Lapsi ei võeta tõsiselt, ent kool on laste töökoht ja neid tuleb seal kuulata - lapsed ei pea saama kõike otsustada, aga nad peavad saama osaleda otsustusprotsessis, leiab Norra laste aseombudsman Knud Haanes.
Täna algab vastuvõtt Tartu Luterliku Peetri koguduse kooli ja lasteaeda, millest tõotab tulevikus saada sarnaselt Tartu katoliku koolile üks nõutavamaid Tartu erakoole.
ETV saate "Rakett 69" noorteadlased pidid 15 minuti jooksul muna praadima, abivahenditeks vaid sõel, restsõel, majapidamispaber, A4 kirjapaber, kirjaklambrid, käärid ja plasttopsid, gaasipõleti ja maitseained.
Jõhvis õpetajad lubatud palgatõusu veel ei kogenud, kuid koolijuhid loodavad, et saavad veebruaris hakata õpetajatele keskmiselt 11 protsenti suuremat palka maksma ja tagantjärele ka jaanuarikuise palgavahe tasuda.
Viimsi keskkooli keemiaõpetaja Peeter Sipelgas peab kooli tunnustamist Eesti teaduse populariseerija auhinnaga 2012. aastal suurepäraseks tulemuseks. Tegelikult tunnustati nii oluliselt ka õpetaja tööd.
2013. aasta riigieksamitele on esialgsetel andmetel kokku registreerunud 12 026 eksaminandi, neist 9677 on gümnaasiumiõpilased, 1068 gümnaasiumi varemlõpetanud ning 1281 kutseõppeasutuste õpilased. Eksamivalikute arv on kokku 36 141.
Laupäeval, 9. veebruaril peetakse Tallinnas Kristiine keskuses õpilasfirmade laata, kus seekord on oma kaupa pakkumas rekordilised 163 õpilasfirmat, neist 3 Moldovast ja 19 Rootsist.