Populaarsemad vidinad


Avaldaja:Merilin Nõu05. Jaanuar 2010

Minu Koolielu sektsiooni saate koondada vidinate kaudu info, mis huvitab just teid. Siit leiate populaarsemate vidinate tutvustused.

Minu kollektsioonid
Esitab loetelu sinu õppematerjalide kogumikest ehk kollektsioonidest. Kollektsiooni loomiseks tuleb leida endale meeldiv õppematerjal ning õppematerjali andmete lehe paremal ülanurgas klõpsata nupul: Lisa kollektsiooni. Seejärel ilmub valik sinu juba olemasolevatest kollektsioonidest, kuhu võid lisada uue kollektsiooni sobiva õppematerjali või luua uus kollektsioon.
   
Uued õppematerjalid
Esitab loetelu Koolielusse viimati lisatud õppematerjalidest. Loetelu on võimalik filtreerida ühe või mitme aine lõikes.
Loetelu filtreerimiseks vajuta vidina kastikesel  sõnale „Muuda“ , vali loetelust soovitud aine või ained ning seejärel salvesta.
   
Minu viimased õppematerjalid
Avaldab loetelu Sinu poolt lisatud viimastest õppematerjalidest. Õppematerjale saab filtreerida avaldamise ja ootel olemise lõikes.
Õppematerjalide filtreerimiseks vajuta vidina kastikesel  sõnale  „Muuda“ ja vali loetelust  kas avaldatud või ootel . Õppematerjale saad lisada nii: Vali menüülink „Õppeained „ –  ning seejärel vali vasakust loetelust  „Lisa uus materjal“
   
Uued töövahendid
Esitab loetelu viimati lisatud töövahenditest. Iga töövahendi pealkiri on viide põhjalikumale tutvustusele. Loetelu on võimalik filtreerida ainete lõikes.
Filtreerimiseks vajuta vidina kastikesel  sõnale  „Muuda“ ja vali loetelust  kas avaldatud või ootel . Õppematerjale saad lisada nii: Vali menüülink „Õppeained“  –  ning seejärel vali vasakust loetelust  „Lisa uus materjal“
   
Kogukonnad
Esitab loetelu kogukondadest, mille liige sa oled. Rohkem infot sellest, mis need kogukonnad on, kuidas neid luua saab, kuidas ise mingi soovitud kogukonna liikmeks võiks saada jne.  leiab menüülingilt  „Kogukonnad“
   
Kogukonna tegevused
Esitab loetelu sinu kogukondade viimastest tegevustest: vestlusringi teemad ja vastused, üleslaetud failid ja loodud veebilehed.
   
Sõbrad
Koolielus on võimalik hoida silma peal sulle huvi pakkuvate kasutajate tegevusel, milliseid faile on nad avaldanud, materjale lisanud. Antud vidin esitab loetelu sinu sõpradest ja loob otsetee nende kasutajaprofiili.
Kui soovid kedagi endale sõbraks lisada, siis klõpsa tema profiili leheküljel linki „Lisa sõbraks“. Nii saad endale juurde uue sõbra ja tema endale uue fänni.
   
Flickr
Esitab sinu uuemad fotod Flickris. Vidina kasutamiseks peab sul olema Flickri kasutajakonto. Koolielu ja Flickri vahelise seose loomiseks on vaja teada sinu Flickri identifikaatorit (selle numbri saab lasta endale luua.
   
Twitter
Selle vidina abil saad Twitteri sõnumeid jälgida
   
Minu ained
Esitab kõik ained, mis on määratletud sinu kasutaja andmetes, iga aine nimi on link vastava aine lehele.
   
Failide vidin
Esitab loetelu sinu isiklikest failidest.
   
Minu viimased kuulutused
Näitab sinu viimaseid lisatud kuulutusi
Kuulutuste lisamiseks vajuta menüülingile  „Kuulutused“  ja seejärel vali vasakust menüüribast mida sa kuulutada soovid. Kuulutusi võivad lisada kõik registreeritud kasutajad, aga enne kuulutuse avaldamist peab toimetaja selle üle vaatama ja kinnitama.
   
Viimased kuulutused
Näitab portaali viimaseid kuulutusi
   
Minu viimased uudised
Näitab sinu viimaseid lisatud uudiseid. Uudiste lisamiseks vajuta menüülingile  „Info“ ja seejärel vasakust menüüst  „Lisa uudis“. Uudiseid võivad lisada kõik registreeritud kasutajad, aga enne uudise avaldamist peab toimetaja uudise üle vaatama ja kinnitama.
   
Uued uudised
Esitab loetelu värskematest uudistest. Uudiste pealkirjad on lingid uudise sisule, Loetelu on võimalik filtreerida ainete lõikes.
   
Haridus- ja Noorteamet